PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Odkurzone "Zero" z MM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich

Za namową Czsochaj'a postanowiłem pokazać Wam kawałek ze swojego dorobku. Niestety z modeli jakie zbudowałem do dziś przetrwały tylko 2.
Zapraszam do obejrzenia jednego z nich. Kilka fotek tego modelu pokazał kiedyś na tym forum Zbyszek. Dziś trochę lepsze zdjęcia.
Model zbudowany jakieś 8  lat temu.
Wycinankla znana jest wiekszości modelarzy, dlatego nie będę się rozpisywał, a po prostu zaproszę do ogladania.

[Obrazek: p1190090anuu.th.jpg] [Obrazek: p1190087a.th.jpg] [Obrazek: p1190089a.th.jpg]
[Obrazek: p1190085a.th.jpg] [Obrazek: p1190095a.th.jpg][Obrazek: p1190093a.th.jpg]

Pozdrawiam.
Karol, stare ale jare. Gdyby nie był fantastycznie sklejony, to nie wytrzymał by tylu lat. Model mimo swojego wieku nie zestarzał się pod względem wykonania. Co tu dużo gadać, to od Ciebie nauczyłem się wielu tricków modelarzy kartonowych, dlatego patrząc na ten model zawsze jestem pod wrażeniem mistrzowskiego wykonania.  :milbravo:Robiłeś zawsze niewiele modeli, ale za to pięknie wykonanych.  PDT_Armataz_01_34