PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Sopwith 7F.1 Snipe KEL 1:50
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. W dzisiejszej galerii kolejna "pięćdziesiątka", czyli Sopwith Snipe:
[Obrazek: th_sop.jpg][Obrazek: th_sop1.jpg][Obrazek: th_sop2.jpg][Obrazek: th_sop3.jpg]
[Obrazek: th_sop4.jpg][Obrazek: th_sop5.jpg][Obrazek: th_sop6.jpg][Obrazek: th_sop7.jpg]
[Obrazek: th_sop8.jpg][Obrazek: th_sop9.jpg][Obrazek: th_sop10.jpg][Obrazek: th_sop11.jpg]

Modelik przyjemny, aczkolwiek z racji swej konstrukcji wymagający dużej uwagi. Trzeba uważnie przemyśleć kolejność klejenia poszczególnych elementów. Dla mnie sukcesem jest sklejenie tego w symetryczną całość Tongue, nie jestem do końca zadowolony z retuszu, także klej miejscami się wydostał na powierzchnię...

pozdrawiam
Ach, mam mały sentyment do tego typu modeli, z racji że mam sklejonego jego braciszka CAMELA, muszę przyznać, że nieźle ci wyszedł model, tylko jedno co mi nie pasuje, to naciągi zrobione z nitek, po jakimś czasie zaczną się one naciągAĆ i mogą brzydko wisieć, zamiast nitek, mogłeś użyć drutu stalowego 0,2 mm albo 0,3 mm, ale i tak podoba mi sie ten modelBig Grin