PaperModels.pl

Pełna wersja: T-34-85 Mały Modelarz po raz drugi.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co i jak go budowałem widzieliście w relacjach z budowy. Model jest prościutki, dobrze opracowany, ale zbyt już uproszczony. Dobrze by było, gdyby autor opracowania wziął go ponownie na ,,warsztat" i  wzbogacił o wnętrze, nowe gąsienice, podniósł tym samym standard wycinanki oraz atrakcyjność modelu. Pokusiłbym się wtedy o kolejny raz, oczywiście w walorze, bo inaczej nie ma mowy. A o to galeria modelu budowanego przez ostatnie dwa miesiące.

[Obrazek: 1006584.th.jpg] [Obrazek: 1006582k.th.jpg] [Obrazek: 1006581.th.jpg]

[Obrazek: 1006579.th.jpg] [Obrazek: 1006578.th.jpg] [Obrazek: 1006576.th.jpg]

[Obrazek: 1006575.th.jpg] [Obrazek: 1006574.th.jpg] [Obrazek: 1006573.th.jpg]

[Obrazek: 1006569.th.jpg] [Obrazek: 1006565r.th.jpg] [Obrazek: 1006572k.th.jpg] 

[Obrazek: 1006564x.th.jpg] [Obrazek: 1006563b.th.jpg] [Obrazek: 1006561.th.jpg]

[Obrazek: 1006553.th.jpg] [Obrazek: 1006552.th.jpg] [Obrazek: 1006560.th.jpg]

[Obrazek: 1006548.th.jpg] [Obrazek: 1006527u.th.jpg]
Zbyszku gratuluję ukończenia kolejnego teciaka, dla mnie model wykonany super  :milbravo:. Nie długo go sobie obejrzę na żywo.
Sporą kolekcję już masz T-34.
Pozdrawiam
:milbravo:, :milbravo:, :milbravo:.Wygląda jakby dopiero wrócił z pola bitwy.
No cóż,tylko brawo!!!
Piekne malowanie i waloryzacja nie ma co tu duzo gadać  :milbravo:
No no, kawał niezłego żelastwa Smile Waloryzacja pierwsza klasa
Zbyszku wykonanie niesamowite, sposób brudzenia wygląda tak jakby czołg niedawno wrócił z boju z gorącym silnikiem  PDT_Armataz_01_01 Cóż mi pozostaje jedynie gratulować i czekać na kolejną super produkcje spod Twoich łapek  PDT_Armataz_01_18

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36 i odezwij sie czasem na gg  PDT_Armataz_01_28
Ale muka  :oops: o mało co a przegapiłbym galerię takiego modelu,  :milbravo: a już te beczki poprute  PDT_Armataz_01_34 świetny model.
:oopsBig Grinzięki za dobre słowo Panowie, tym bardziej, że każdy z was ma w swoim dorobku naprawdę fantastyczne modele. Sprawiliście mi mnóstwo przyjemności swoimi komentarzami. Gacuś, pogadamy na g.g. obiecuję, teraz majstruję Hurricana IIC, w barwach 309 Polskiego Dywizjonu, model ma blaszki Parta, chciałbym go wystawić u nas w Radomiu w lotniczych, waloryzowanych w 1|72. Będzie na mojej stronie w galerii, a po nim mam kilka projektów które wymagają dokończenia, między innymi model który robiłem na konkurs Małego Modelarza. PDT_Armataz_01_29 A to dla Was, dedykacja, muzyka przy której najlepiej mi się klei. http://muzyka.interia.pl/teledyski/teled...zar,269351  PDT_Armataz_01_36
Super ten Twój Teciak, też kiedyś takiego zrobię  PDT_Armataz_01_25 :milbravo: :milbravo:
Przepiękny model, co tu pisać kapitalny teciak.
Pozdrawiam Egon
Ładny Twój teciak. Chyba najładniejszy jaki widziałem w kartonie Confusedhock:, te kamo robi ogromne wrażenie Confusedhock:.
:milbravo: :milbravo:
Wspaniały efekt końcowy, brak mi słów  PDT_Armataz_01_23

bot0103

Witam, mam takie pytanko czy mógłbyś zdradzić tajemnice jak zrobiłeś te gąsienice, ponieważ właśnie biorę się za rudego i chce aby miał realistyczne gąsienice tak jak twój także z góry dzięki za pomoc;}

PS: Super model(e) aż się miło ogląda Wink)
Można tak proszę Fanatyk Kartonu 6 Model#10 drukujesz wycinasz i gotowe. :mrgreen: oczywiście żeberka wafla dorabiasz samemu.
Pozdrawiam.
Naprawdę jeden z lepszych teciaków jakie widziałem. Aż chce mi się zabrać za pancerkę jak na niego patrzę.
Hohoho ale teciak dla mnie jesteś mistrzu pancerki.  PDT_Armataz_01_34