PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Diorama do PZinż wz.34
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów, a dokładniej Janka, otrzymałem od niego tą oto dioramkę do sklejenia, za co jestem mu bardzo wdzięczny, nareszcie mój PZinż-ek nie będzie stał tak opustoszały Big Grin
[Obrazek: ae3392e045ebebaam.jpg]
[Obrazek: 56f8ddcf7f0fa6f4m.jpg] [Obrazek: 8a145ce73eb6338dm.jpg] [Obrazek: 150a0ea301cb8d20m.jpg] [Obrazek: 8b26b5a3d11fe763m.jpg]
dioramka niczego sobie, tu musze Cię pochwalić, ze powoli wprowadzasz w życie wskazówki  Smile
chyba wiem gdzie tkwi Twój błąd. Jeszcze jeden. Spróbuj go poprawić, a będzie to miało znacznei większe znaczenie niż te posępy które zrobiłes razem do tej pory. Fotografuj z wiekszej odległości. Na moje oko, zwiększ dystans tak około 20 cm. Jeśli będzie za dużo "tła" to zawsze możesz użyć zoomu optycznego, lub wykadruj sobie potem fotkę w byle programie do obróbki zdjeć (irfan view, itd) bo nawet na tych fotkach ostrzy ci na ścianę budynku a nie na maskę samochodu...  Spróbuj Piotrek , a zapewniam , ze rezultaty zadowolą każdego , nawet Sprudina  ;D
Prosta dioramka i od razu złapałem klimat. Gdyby tak jeszcze latarnie wzbogacić o diodę... mogło by być jeszcze fajniej
Podoba mi się, jak widać stosunkowo niewielkim nakładem sił można zrobić coś naprawdę fajnego.
No i fotki o niebo lepsze - słuchaj oczywiście Marcina, wie chłopina co gada.