PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria]Ił 2m3 z WAK w scenerii zimowo-syberyjskiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Jakis odległy czas temu, nawet bardzo odległy czas temu sklejałem sobie ten samolocik. Wyszedł mi tak sobie, Ci co widzieli go na "żywo" wiedzą o co chodzi, Ci co nie widzieli nie dowiedzą się, bo na fotkach wygladał nieźle  ;-)
Postanowiłem więc lekko go"zmodyfikować". Dodałem kilku ochlapusów, kilka badylków i różnych duperelków i wyszło to, co można zobaczyć poniżej. Więcej na razie nie ma co się rozpisywać, na wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć.

Fotka, niby "z epoki"  ;-)

[Obrazek: Obraz012.jpg]

I inne:

[Obrazek: th_Obraz007.jpg]  [Obrazek: th_Obraz005.jpg]  [Obrazek: th_Obraz004.jpg]  [Obrazek: th_Obraz003.jpg] 

[Obrazek: th_Obraz010.jpg]  [Obrazek: th_Obraz009.jpg]  [Obrazek: th_Obraz008.jpg]  [Obrazek: th_Obraz002.jpg]

i jeszcze jedna "z epoki"

[Obrazek: th_Obraz011a.jpg]

Pozdrawiam
Obsługa Iła w łikend dobreee!!!
Niezłe! Zwłascza ta fotka "niby z epoki" - w pierwszej chwili myślałem, że dałeś rzeczywiście jakieś zdjęcie oryginalne, które potem chciałeś odtworzyć swoją dioramką Wink
PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34

:mil11: :mil11: :mil11:

Zajefajnie to wyszło. A jutro na żywca sobie obejżę to pewnie będzie jeszcze lepsza bo zdjęcia nigdy nie oddadzą natury.

pozdro.
Łoo kur.. Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Z czego ten śnieg?  Confusedhock:
Dla mnie bomba :milbravo: gratuluje. Podłączam się pod pytanie Bullet`a.
Śnieg - prosty przepis: trochę mąki, trochę sody.
Smile
Na pierwszym zdjęciu żołnierze wyglądają jak z Gwiezdnych Wojen Big Grin
Możesz się podzielić informacją skąd się bierze postacie do takiej dioramy?? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem w sumie, je się też skleja, z plastiku?
Figurki na dioramie to pastikowa "obsługa czołgu" w skali 1:35. Lekkie przeróbki i wyszła "obsługa samoljeta"  Wink
Super  :milbravo: :milbravo:
  Co znaczy dobrze pomyśleć... Szczególnie realistyczne jest pierwsze zdjęcie - gdyby nie cień "badylka" na pionowym tle - trudno by uznać to za zdjęcie modelu... To bezkresny, zimowy rosyjski step! Jestem zafascynowany wspaniałym dopełnieniem się wszystkich elementów tej dioramki.Moje uznanie.
            Dziękuję za pokazanie realnego obrazu polowego lotniska gdzieś w stepie i ciężkiej, pozbawionej jakiegokolwiek patosu pracy obsługi naziemnej.
                            Pozdrawiam -                - ZbiG -
Dałeś czadu :wink:, na żywo wygląda fajnie i realistycznie. :milbravo: :milbravo:

Kiedy ci "lotnicy" odpicują tą brykę :mrgreen: :razz:?