PaperModels.pl

Pełna wersja: Mój MiG 29 - MM 3/2006
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!!!

Po dosyć długiej walce z tym modelem straciłem chwilowo zapał modelarski, wykonanie go zajęło mi dość dużo czasu, jako że jest to mój 3 model w życiu (raczej najlepszy), nie jestem z niego zadowolony  >Sad Skleiłem go w uproszczonej wersji (bez podwozia i w "uproszczonym" 8) standardzie). Przyznam, że troszeczkę mnie przerósł, pozatym zgubiłem cz. 64 oraz nie dokończyłem jeszcze kabinki (szukam odpowiednio ukształtowanego tworzywa, ponieważ chcę zrobić ją sam  Wink ) Wklejam kilka fotek i liczę na szczere komentarze. POZDRAWIAM!  8)

[Obrazek: th_DSC00912.jpg]  [Obrazek: th_DSC00911.jpg]  [Obrazek: th_DSC00913.jpg]  [Obrazek: th_DSC00910.jpg]  [Obrazek: th_DSC00909.jpg]  [Obrazek: th_DSC00908.jpg]
Jak na trzeci model to całkiem nieźle, zwłaszcza, że początkującym raczej się takich modeli nie poleca. Zdjęcia słabe są, ale z tego, co widać, to jeśli będziesz bardziej uważał przy klejeniu (brudzenie), kształtowaniu i dopasowywaniu części, to następne modele mogą być sporo lepsze.
Te plamki na spodzie są od lakieru  Smile kończył mi się i zamiast dawać smugę to walił kroplami a zauważyłem to potem dopiero Big Grin No zdjęcie słabe bo robione aparatem 5 mpx, a raczej telefonem xD Najważniejsze, że jest symetria, i o to mi tu chodziło Smile moim pierwszym samolotem był Łoś z tego starszego wydania MM - tam to jest masakra, dlatego nawet nie pokazuje Smile
Komentować i oceniać Twojego modelu nie mogę, bo sam jestem "smoczkiem" w modelarstwie. Powiem tylko, że sam bym go lepiej nie zbudował, szczególnie biorąc pod uwagę jego dość skomplikowaną budowę.  :milbravo:
Zbuduj sobie pudło bezcieniowe lub dobrze ustaw autofocus w dzień, a zdjęcia na pewno wyjdą dobre Smile Rób też całą masę zdjęć, a potem wybieraj te najlepsze i najostrzejsze.

Te dwie fotki poniżej też robione są aparatem w telefonie i to wcale nie SE tylko Samsungiem.
http://i943.photobucket.com/albums/ad271...2kopia.jpg
http://i943.photobucket.com/albums/ad271...5kopia.jpg

A modelik fajny ;] Jak sobie spojrzę na mojego MIGa-29 to nie jestem nim zachwycony, wyszedł o wiele gorzej (chyba 2-gi albo 3-ci model).
Trochę kiepsko spasowałeś łączenie poszycia na wlotach powietrza, ale dobrze wyszło Ci łączenie skrzydła z kadłubem (co z kolei mi się nie udało Big Grin).
Ja wszystkie moje zdjęcia robię telefonem  PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28  SE k800i  (3,2mpx) :lol:
(04-06-2010, 06:46)Tap-Chan link napisał(a): [ -> ]Rób też całą masę zdjęć, a potem wybieraj te najlepsze i najostrzejsze.
Musisz się pobawić funkcjami aparatu (balans bieli, ostrość itp.)
Modelik wyszedł ładnie :milbravo: :milbravo:,
OK, spróbuje jakoś zbudować te pudło. Zastanawiam się nad następnym modelem, narazie mam czołg i 2 samoloty, może teraz jakiś okręt? Big Grin Dotychczas myślałem nad kolejnym Mig'iem, może 21. Albo SU 22 chociaż ponoć trudny jest  Smile Oczywiście tym razem nie po cichaczu, z Relacyjką  8-)