PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] PZL 23B Karaś 1:33 Fly Model nr27.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i Moi Drodzy Przyjaciele nadeszła chwila,kiedy już nie ma odwrotu przed wstawieniem galerii gotowego modelu  ;-)

Oto ona:
Życzę miłego oglądania!

[Obrazek: DSC00132.jpg]

[Obrazek: th_DSC00117.jpg]  [Obrazek: th_DSC00118.jpg]  [Obrazek: th_DSC00119.jpg]  [Obrazek: th_DSC00121.jpg]  [Obrazek: th_DSC00122.jpg]

[Obrazek: th_DSC00124.jpg]  [Obrazek: th_DSC00125.jpg]  [Obrazek: th_DSC00126.jpg]  [Obrazek: th_DSC00127.jpg]  [Obrazek: th_DSC00128.jpg]

[Obrazek: th_DSC00129.jpg]  [Obrazek: th_DSC00130.jpg]  [Obrazek: th_DSC00131.jpg]  [Obrazek: th_DSC00132.jpg]  [Obrazek: th_DSC00133.jpg]

[Obrazek: th_DSC00134.jpg]  [Obrazek: th_DSC00135.jpg]  [Obrazek: th_DSC00136.jpg]  [Obrazek: th_DSC00137.jpg]  [Obrazek: th_DSC00138.jpg]

[Obrazek: karassepia.jpg]

Trzy lata dłubaniny minęły, mam nadzieję,że z dobrym , nnno , znośnym efektem...? ;-)


Gdyby jednak ktoś chciał popatrzeć,jak powstawał model zapraszam tutaj:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1
--
Woow! [Obrazek: 036.gif]

Super , tak pięknego wykonania Karasia jeszcze nie widziałem.
[Obrazek: oklaski.gif][Obrazek: oklaski.gif][Obrazek: oklaski.gif]
PDT_Armataz_01_11 Pozbierałem zęby z podłogi i nie mogę oczu oderwać od modelu. :milbravo: Piękny model.
Witam
Narawdę warto było czekać na efekt końcowy, śledziłem twoją relację na Konradusie i wiem, że włożyłeś całe serce w ten model, który widać że ma duszę.
Wielkie  :milbravo:

PS Twoja relacja może posłużyć jako przewodnik dla ludzi chcących skleić ten model.
Dzięki za miłe słowa.
Szkoda tylko,że "imageszit" zgubił mi kilka fotek z początkowej fazy budowy... PDT_Armataz_01_19
  Od oryginału różni się chyba tylko wymiarami... Przy tym ekspozycja - przepiękna! Znać mistrza. Gratuluję.
                                                                                                                                                             - ZbiG -
Świetny model i fajne zdjęcia. :milbravo:
Gratuluję!
Świetny model  :milbravo:
To nie moja działka, ale chylę czoło przed umiejętnościami Mariuszu, genialne!!! :milbravo:
Karaś to przepiękna maszyna, twoje wykonanie to majstersztyk, a oprawa graficzna tej prezentacji jest przepiękna. Nic tylko czekać na kolejne twoje wyroby, serdecznie pozdrawiam! PDT_Armataz_01_01
Już myślałem że to kolejna 50 a tu patrzę a to tylko 33  Wink

Ale i tak  :milbravo:  Wink A osłonka to miodzio wyprofilowane.  PDT_Armataz_01_34

pozdro.
Jest piękny  :milbravo:
A teraz do kompletu łosia panie Mariuszu.
Jak Ty robisz Mariusz?  Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Haa, a na Łosia to pewno z kilka lat by przyszło czekać, więcej niż 3  PDT_Armataz_01_28
Gratuluję! Już się bałem że go nie skończysz w tej dekadzie ;-) Świetnie wyszedł!
Cóś piknego Wink
A jaka piękna osłona silnika i śmigło Confusedhock:. Trzy lata ,a jak z bicza strzelił :mrgreen:, ale warto było :milbravo:
Witam. Nareszcie wzorzec do naśladowania.
Pozdrawiam Paweł O.
:milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:

Miło popatrzeć jak powinien wyglądać Karaś Confusedmile: :wink:, jedynie do czego bym się przyczepił to łączenie ogona ze środkową częścią kadłuba, ale wiem jak to ciężko skleić poprawnie /chyba bez lekkiej ingerencji w projekt nienajlepiej to wychodzi :?.../, ale Tobie wyszło to dobrze :wink:.

PS To może następny Łoś? Chętnie bym obejrzał jego w Twoim wykonaniu Confusedmile:.
Model nagrodzony na V  MWSMK we Wrocławiu.
[Obrazek: th_DSC00202.jpg]
Dziękuję Wszystkim za uznanie!

--
Gratuluje wygranej ,piękny model  :milbravo:
Również gratuluję, piękny model  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
PDT_Armataz_01_23  to tak też się da.....?!!!
A to ostatnie zdjęcie  REWELACJA
Co do czasu, ja prawie 5 lat robiłem Hurricanea
Widziałem go w końcu na żywo i ...

...zdania nie zmieniam, ale uważam że malowanie oszklenia lakierem bezbarwnym to niezbyt dobry pomysł  :? .
...i w tym miejscu "pięknie sie różnimy"... :-*
Co tu mówić wystarczy, tylko patrzeć! i już!