PaperModels.pl

Pełna wersja: [R] Cerberus Piwniczno Garażowy - free model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, przedstawiam Wam efekt mojej tegorocznej pracy modelarskiej Wink Kleiłem go z doskoku na około 1m[2] wolnej przestrzeni w piwnicy. Na podhalanina nie są to warunki dlatego ładnie go poskładałem w pudełku i odstawiłem na lepsze czasy. Narazie jestem zmuszony żeby nie używać tak drastycznych środków chemicznych jak kleje w domu przy żonie wchodzącej już w trzeci trymestr Smile dlatego pozostał mi tylko ten 1m[2] w piwnicy/garażu Smile

[Obrazek: th_P1090681.jpg] [Obrazek: th_P1090682.jpg]  [Obrazek: th_P1090683.jpg]
[Obrazek: th_P1090684.jpg] [Obrazek: th_P1090685.jpg] [Obrazek: th_P1090686.jpg]

Estetyka surówki Smile ale tak prezentuje się całkiem fajnie, w wersji kolorowej najpierw przed wydrukiem trzebaby było poprawić wypełnienie kolorów, ewentualnie malować całość po sklejeniu ale nei chciało mi się Smile piwnica/garaż sprzyja minimalizmowi Smile

Cały model można pobrać gdzieś stąd, Batonus na końcu swojego wątku podał link:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1

Cały model jest mega ciekawy do składania i daje sporo satysfakcji - polecam każdemu kto chce się podłubać a czasowo nie ma warunków do jakiś bardziej precyzyjnych prac. Smile
Pozdrawiam.