PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kawasaki Ki-61 "Hien" MM 93'
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Przedstawiam wam mój pierwszy model który brałem na poważnie czyli japoński Ki-61 Hien.
[Obrazek: th_1-1.jpg] [Obrazek: th_2-1.jpg] [Obrazek: th_3-1.jpg] [Obrazek: th_4-1.jpg] [Obrazek: th_5-1.jpg] [Obrazek: th_6-1.jpg] [Obrazek: th_7-1.jpg] [Obrazek: th_8-1.jpg] [Obrazek: th_9-1.jpg] [Obrazek: th_10-1.jpg] [Obrazek: th_11.jpg] [Obrazek: th_12.jpg]

Model sklejało się przyjemnie,jest łatwy i polecam go początkującym jak ja :-)
Jedyne błędy jakie zauważyłem to:
-O wiele za duże rynienki na KM-y
-Troszkę za mały kołpak przez co trzeba albo dopasować 1 wręgę do 1 wręgi kołpaka, albo zrobić nowy :-)
-Nie dopracowane od dołu poszycie części ogonowej
Dzięki wszystkim za włączenie się do tej relacji Big Grin

Proszę o wszelkie komentarze i porady
I odsyłam do pełnej relacji : http://www.sklejmy.com/viewtopic.php?t=3...sc&start=0
Pozdrawiam
-Łukasz

----------
A co do admina to mógł przynajmniej usunąć linki do fotek i w ich miejsce dać komunikat abym poprawił fotki zamiast KASOWAĆ cały mój post
Dzięki...

[mod]Nie kasowałem Ci postu może inny z moderatorów ale czy dysponujesz oryginalną wycinanką tego modelu?[/mod]
Raczej dysponowałem bo po co miał bym trzymać pustą okładkę jeśli model już skończony? Najzwyczajniej poszła do śmieci
O, kolega znajomy ze sklejmy.pl  :grin:
Na moje oko Hien ładnie wyszedł, dla początkującego sama radość i duma takie coś skleić, trzymaj tak dalej  PDT_Armataz_01_34
Mnie jakiś czas temu ochota wzięła na sklejenie tego Hiena z 65 roku  :roll:
Dzięki bullet  :mrgreen:
Hiena z 65' raczej Ci nie polecam bo znając życie nie będzie za dobrze spasowany. Ja się przekonałem na Łaggu który jest stosunkowo młodszy.
...ale tego z 93' jak najbardziej polecam :-D

-Łukasz