PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] 4TP (PZInż. 140) MM 9/99
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, tym razem chciałem pokazać model prototypu polskiego czołgu rozpoznawczego PZInż. 140 lub jak kto woli 4TP.  Model opracował Paweł Mistewicz, gwarancja bezproblemowego klejenia. Zastosowałem gąski projektu Qń'ia więc musiałem zwęzić trochę koła jezdne, ale nie sprawiło mi to problemu. Gorzej było z pomalowaniem tych gąsek, nie jestem do końca z nich zadowolony, ale już. Kolejne będą lepsze Smile Pierwszy raz nitowałem model, i złapałem bakcyla Big Grin  No to foto:


[Obrazek: c4e0b2e27583134em.jpg]  [Obrazek: 1cdee96971847111m.jpg]  [Obrazek: dc4dad3af2858152m.jpg]  [Obrazek: 3d07ecf58335ab56m.jpg]  [Obrazek: 5a8d40c25e2eb835m.jpg]


I grupowe z Wrocławia Smile
[Obrazek: feeca4c98595ffc9m.jpg]
Cześć!

Fajnie wyszedł modelik! Sam mam zamiar go popełnić. Chyba będę go kleił po Fordzie T, który jest teraz na macie.
Czy masz jakieś uwagi do modelu? Czy trzeba w szczególności zwrócić uwagę na jakieś elementy?

Z drugiej strony modele Pana Pawła dają 100% pewność sklejalności nawet przez takiego amatora jak ja  :grin:

Jakich farb używałeś do retuszu? Może skorzystam z już gotowych rozwiązań  ;-)

pozdrawiam
Madziol


Retuszowalem plakatówką dobieraną na oko. Zwróć uwagę na peryskop kierowcy, jest trochę za wysoki i lufa km'u zawadza o niego. Reszta bezproblemów :-) pozdro, w.