PaperModels.pl

Pełna wersja: Samolot myśliwski Su-27B Flanker
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to jeden z moich ulubionych modeli, kiedy go kleiłem nie stosowałem jeszcze retuszu, kółka skleiłem prosto z wycinanki, nie wypełniając ich w środku, przez co uległy zniszczeniu  Cry Do zrobienia fotek skleiłem je na szybko, w najbliższym czasie jednak je wymienię Wink Mam w swoich zbiorach jeszcze jeden egzemplarz tego modelu, i na pewno trafi pod olfę Smile Wink

[Obrazek: th_DSC05258.jpg] [Obrazek: th_DSC05257.jpg] [Obrazek: th_DSC05256.jpg] [Obrazek: th_DSC05255.jpg] [Obrazek: th_DSC05254.jpg] [Obrazek: th_DSC05253.jpg] [Obrazek: th_DSC05252.jpg] [Obrazek: th_DSC05251.jpg] [Obrazek: th_DSC05249.jpg] [Obrazek: th_DSC05247.jpg] [Obrazek: th_DSC05246.jpg] [Obrazek: th_DSC05245.jpg] [Obrazek: th_DSC05244.jpg]

Paweł Kuś

Czy wewnątrz wlotów powietrza, konkretnie między wręgami M i L miało być coś wklejone? Czy tez będzie tam widoczne poszycie nr 18 od spodu (wewnętrzna strona)?
Będzie tam widoczne poszycie od spodu tzn. widać będzie niezadrukowaną powierzchnię. Proponuję Ci zamalować to poszycie od spodu, ewentualnie wkleić coś samemu.
Elementy które są do wklejenia kończą się przed poszyciem 18
Pozdrawiam
  Fajne zdjęcia plenerowe, chociaż niektóre sprawiają wrażenie, jakby robione były tuż przed nieuniknioną katastrofą...
  Gratuluję dubeltowej "rury":  model może się podobać!
    Pozdrawiam - ZbiG.