PaperModels.pl

Pełna wersja: Samochód Pancerny Wz.34 (waloryzowany)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ''powalczyłem'' z autkiem Wz.34 Mały Modelarz rocznik '87. Żeby nie iść na łatwiznę zaprojektowałem wnętrze, silnik i parę drobiazgów. Drzwi, pokrywa silnika, właz otwierane, wieża obrotowa. Z modelem ''walczyłem'' ok. 3 m-cy. Proszę o wyrozumiałość - pierwszy raz projektowałem i malowalem aerografem.... A oto efekt:

[Obrazek: th_Obraz029.jpg] [Obrazek: th_Obraz028.jpg] [Obrazek: th_Obraz040.jpg] [Obrazek: th_Obraz048.jpg]

Wnętrze podczas prac:

[Obrazek: th_Obraz007.jpg] [Obrazek: th_Obraz005.jpg] [Obrazek: th_Obraz023.jpg]

i pozostałe ujęcia":

[Obrazek: th_Obraz037-1.jpg] [Obrazek: th_Obraz039.jpg] [Obrazek: th_Obraz060.jpg]
[Obrazek: th_Obraz062.jpg] [Obrazek: th_Obraz056.jpg] [Obrazek: th_Obraz053.jpg]

Pzdr
:tank:Glanc Malina PDT_Armataz_01_34
:milbravo: fajny ten modelik.
Dzięki za pozytywną opinię. Oczywiście nie ustrzegłem się paru błędów. Jeżeli mogę się pochwalić to mam jeszcze w galerii postawionego Greifa, Pzkp III + PAK40 afryka i drezynka Tatra.... wszystko w kartonie 1:25, tyle że bez malowania.
DUŻE coś z czegoś niepozornego!
Bomba!  :milbravo:
Świetnie wyszedł Ci ten model. Czy za Wz. 29 też się zabierzesz?
Wnętrze robione na podstawie przekroju z TBiU?
Obecnie biorę się za Stuarta z Gomixu z pełnym wnętrzem (projekt własny), później chcę przejść na 7TP (też z wnętrzem) ponieważ nie znalazłem na forach takich ''projektów'' a następnie powrócić do polskich pancerek z MM.
Jeżeli chodzi o wnętrze to wzorowałem się na info z internetu jako skarbnicy wiedzy, ale głównie TPU Magnuskiego.
Powiedz mi jeszcze.
To jest malowanie Wrześniowe?
Jakich farbek użyłeś do malowania?
Cześć, malowanie wrześniowe. Używałem farb akryl Agama Color P2M (Polish Grey Sand), P3M (Polish Dark Brown) i Revell Olive Green 361.