PaperModels.pl

Pełna wersja: Co wybrać na drugi model?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!
Właśnie skleiłem mój pierwszy trudniejszy model kartonowy - Messerschmitt Me109G-2/trop z Małego Modelarza (wcześniej skleiłem kilka darmowych modeli samochodów), no i teraz myślę nad kolejnym modelem. Tylko właśnie nie wiem jakim. Chciałbym skleić czołg. Najbardziej podobają mi się oczywiście niemieckie. No i proszę Was o pomoc w doradzeniu co wybrać, napiszcie wydawnictwo, nazwę itp. Dostępności danego modelu na razie nie bierzcie pod uwagę, potem oto się będę martwić.
P.S. Fajne są Tygrysy, ale nie koniecznie musi być akurat ten.
Na pancerce znam się jak pies na gwiazdach, ale :-D z uporem maniaka polecę modele pana P. Mistewicza. Mały Modelarz 1-2/2005 T-34/75 i MM 1-2/2006 "CHI-HE", 1-2/2002 Cromwell lub 9/1999 PzInż 140 to jego opracowania. Fabryka gwarantuje (nazwiskiem projektanta) przyjemność klejenia a i... cena przystępniejsza wszak to MM "tylko".
Z pancerki na początek to zdecydowanie 4TP (PZInż-140) łatwiejsza była tylko kiedyś czeska tankietka Tć-33 ale nie pamiętam wydawnictwa  :roll:
Jarek, ta tankietka to chyba był Super Model...
Rafał też coś mi się tak wydaje :wink: pamiętam że była banalnie prosta i jeszcze gdzieś u mnie leży na strychu.
Mam nawet pod ręką jej zdjęcia :mil11: co prawda "z epoki" ale są  :-P:
[Obrazek: 6157e37d884409f6m.jpg] [Obrazek: e52b6a5c1c32f6bcm.jpg] [Obrazek: 12080845faf9a66fm.jpg]

Ale szydera co?  PDT_Armataz_01_11 ale poważnie, tak kiedyś kleiłem  PDT_Armataz_01_14
Wielkie dzięki za pomoc! Już kleję tego Pzkpfw IV z modelika. Sorry, że tak późno odpisałem.