PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Star 266 + Zu-23 + PN 1,5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Po prawie 1,5 roku nadszedł czas na prezentację ukończonego zestawu:

[Obrazek: th_s05.jpg] [Obrazek: th_s04.jpg] [Obrazek: th_s03.jpg] [Obrazek: th_s02.jpg] [Obrazek: th_s01.jpg] [Obrazek: th_s06.jpg]

p.s. za jakiś czas dodam parę zdjęć z podstawką nad którą właśnie pracuję.

Pozdrawiam i do następnego!

Świetny model! A nawet trzy modele  :milbravo: :milbravo:  Gratulacje
Świetna robota. :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Nareszcie.
Piękny.
:mrgreen:
Gratuluje świetnego modelu, prezentuje się wyśmienicie. Dodaj jeszcze parę zdjęć przedstawiających detale modelu.
(18-09-2010, 11:38)darek12073 link napisał(a): [ -> ]Dodaj jeszcze parę zdjęć przedstawiających detale modelu.

Dołączam się do prośby. Model szczęka opada pierwsza liga. PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam
Brak słów !!!
Po prostu gratuluje świetnego zestawu Smile
Witam!

W miarę wolny weekend zaowocował zbudowaniem podstawki. 1,5 roku klejenia, świetny model, polecam. Z efektu końcowego jestem zadowolony - a całość jest już skończona i pezentuje się tak:

[Obrazek: th_sk05.jpg] [Obrazek: th_sk04.jpg] [Obrazek: th_sk03.jpg] [Obrazek: th_sk02.jpg] [Obrazek: th_sk01.jpg] [Obrazek: th_sk06.jpg]

Do zobaczenia w następnej relacji Smile
Wykonanie i prezencja taka, że aż mi brak słów... Gratuluje!!! Smile

Mam takie pytanko odnośnie podstawki. Z czego trawa?
Trawa to kupna posypka psiknięta aero. Kładziesz klej (np wikol) posypujesz tej trawki przez sitko a potem delikatnie z dość wysoka psikasz aero - trawka będzie miała lepszy kolor i nie odpadnie od byle dmuchnięcia. Reszta roślin to mix tego co znalazłem na dworze z kupnymi jodłami Wink
Dzięki Wink
Model - niesamowita sprawa. Z podstawką prezentuje się jeszcze lepiej. Chylę czoła :milbravo:
Robi wrażenie  ten model.
Moje gratulacje Smile
Aż sam mam ochotę na taki model ale raczej za trudny  wiec się powstrzymam . Jeszcze raz gratuluje ukończenia
:milbravo:,jest na co popatrzeć,pozytywnie podziwiać i trochę się samopoużalać-dlaczego nie ja się za to wziąłem(jakie to niskie!).Ukłony!
Genialny, a na podstawce to już kosmos. Gratuluje zdjęcia tygodnia  PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34