PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Czołg T-72 M1 - Fly Model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam !!!
Oto galeria modelu czołgu T-72 M1 z wydawnictwa  Fly Model Nr 92 opracowanego przez Piotra Mazurka.
Model po małych poprawkach i malowaniu.  Gąsienice do modelu wykonałem według projektu  "QN-a".
Zdjęcia może nie najlepsze ale nie znam się na tym i takie już muszą być, a na żywo model będzie  w Przeciszowie.

[Obrazek: th_29.jpg] [Obrazek: th_01.jpg] [Obrazek: th_1-8.jpg] [Obrazek: th_2-7.jpg] [Obrazek: th_4-5.jpg]
[Obrazek: th_12-5.jpg] [Obrazek: th_16-4.jpg] [Obrazek: th_42-1.jpg] [Obrazek: th_46-1.jpg] [Obrazek: th_40-1.jpg]
[Obrazek: th_39-2.jpg] [Obrazek: th_38-1.jpg] [Obrazek: th_24-3.jpg] [Obrazek: th_22-4.jpg] [Obrazek: th_26-2.jpg]

Pozdrawiam
Tylko jedno słowo mi się nasuwa  WOW :milbravo: :milbravo:
Nic dodać nic ująć.Zbierać szczękę z  podłogi i dalej patrzeć. :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
W końcu dzieło Janka.

Ps. Często jestem w Kielcach,może tak na żywo bym sobie popatrzył PDT_Armataz_01_23
Zabije cię Janek za brak relacji z budowy tak pięknego modelu, gąski bajka opisz proszę jak je wykonałeś.
Gratuluje,świetny model.Mam pytanie ,na czwartym zdjęciu widac fragment gąsiennicy ,od czego to ??
Skrytosklejstwo- nie wybaczymy Tobie tego! a czołguś przecudny :tankfront:
:milbravo:
chicken - odezwij się na gg-9585527 lub jm@worwo.pl to się dogadamy jak będziesz w Kielcach to wpadniesz do mnie.
Piter - relacji nie robiłem dlatego że gąski zrobiłem przed wyjazdem na wakacje a potem już mi się nie chciało zaczynać relacji, następna będzie niedługo.
          Gąski zrobiłem normalnie jak zawsze, dostałem plik od QN-a z gąskami, wydruk, wycinanie , posklejanie tego wszystkiego do kupy, pomalowałem metalizerem                   
          Humbrol 27003, sucha pastela i przetarte miękką szmatką.
dominik294 - na pierwszym zdjęciu również widać z tyłu na kadłubie odcinek 36 ogniwek gąsienicy które mi zostały ponieważ zrobiłem wszystkie jakie miałem wydrukowane i te są zapasowe.

Pozdrawiam
Patrzę na te fotki i brak mi słów aby cokolwiek sensownego napisać.
Modelik po prostu bajka.
Gdzie jest Passer, gdzie jest Passer!!!! Dajcie go tu, niech zobaczy jakie cuda wyprawiaja z jego projektami!!!  :o
Z relacją czy bez, nie ma znaczenia, model fantastycznie sklejony.  :milbravo: Teraz trzeba się bawić w jakieś znaczniki czy to z galerią czy bez, od razu odechciewa się prowadzić relację. Przepraszam Janku za ten wpis, ale wiem że nie za bardzo lubisz prowadzić relację, rozumie to znakomicie. Model sam się broni przed ortodoksami, którzy tylko z wycinanki, bez uplastycznienia. Świetny model PDT_Armataz_01_34.
Musiałem trochę ochłonąć po tym co zobaczyłem Smile Janku, suuuuuper robota Smile wiem że meliśmy sklejać go razem, no ale wiesz jak to ze mną jest Smile

Już sie nie mogę doczekać aż go na żywo zobaczę Smile za 2 tygodnie
Model wyglada zachwycająco, świetna robota, szkoda tylko że nie pokazałeś wyszystkiego w relacji.
Gratuluje. 
Baaa...!!!
Kto mnie wołał ,czego chciał ?  Nooo jezdem  :mrgreen: Piękna robota .Za same gąski to już się należy dożywotni Oskar Kartonowy . Mega cierpliwość masz Janku . Z niecierpliwością czekam na kolejną relację .
Piotrek, Ty sie bierz za nastepny projekt, zeby Janek mial co robic Smile
Przeca zrobiłem następny projekt taki w sam raz, coby Janek miał co sklejać ,baaaa nawet oglądaliśmy kadłubek  :mrgreen: , ale niestety wydawnictwo G -dzieś P -osiało M -odel  :mrgreen:
Na razie jestem na etapie ustalania kolejności co ma być projektowane  ,straszny ścisk i przepychanka jest w pierwszej trójce kandydatów  :mrgreen:
Jak to co - jakaś powojenna pancerka na pewno Smile
Tego t-72 miałem i ja starać się dorwać w zbiory, niestety Janek jak zwykle sprawił, że mój (przyszły), nie ważne jak wykonany i tak nie będzie tym co zadowoli oko.... Poza tym trochę strach mam przed takimi obłościami Tongue


Janku, gratuluję, powaliłeś na kolana Smile
Janek jak dobre wino, z każdym modelem lepszy !  PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_18
A wydawać by się mogło, że to nie możliwe !!!  PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Janku brawo x100  :milbravo: ECH..... idę szydełkować, mniejszy obciach będę miał jak zrobię serwetkę niż jakiś swój model  PDT_Armataz_01_18 
:milbravo: Janku kolejny raz udowadniasz, że karton jest górą. :milbravo:
Jak człowiek widzi  Confusedhock: takie cudeńko to od razu dostaje kopa do dalszych zmagań z kolejnymi modelami. PDT_Armataz_01_36
Pozdrawiam.
Taki model to nagrodzić może tylko Kartonowa Nagroda Nobla :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
(21-09-2010, 04:02)Boogie link napisał(a): [ -> ]Taki model to nagrodzić może tylko Kartonowa Nagroda Nobla :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:

A może coś takiego zrobić Smile na naszym forum ?? Smile
Świetny T-72 :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:


PS Passer pogoń tych z GPMu żeby odnaleźli Twój projekt :mrgreen:.
Super model ! Moje gratulacje  :milbravo:
Normalnie orgia dla oczu Smile Super wyszło PDT_Armataz_01_34

Mogę wiedzieć z czego wykonałeś ten pokrowiec jarzma armaty?
Stron: 1 2