PaperModels.pl

Pełna wersja: Jelcz Berliet Pr-100 [Modelik 1:25]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich PDT_Armataz_01_22
chciałbym zaprezentować galerię mojego Jelcza Berlieta, model był wykonany dość dawno a że był to mój pierwszy pojazd to nie wygląda może bardzo super PDT_Armataz_01_28
[Obrazek: 028a5690db2e6ae7m.jpg]
[Obrazek: 3a74c6dbbd2edcdam.jpg] [Obrazek: f6654b534e6f3e88m.jpg] [Obrazek: 1b477a29ced11bdcm.jpg] [Obrazek: ff915f742a1e3686m.jpg] [Obrazek: a7a0e460344567d2m.jpg] [Obrazek: 11c6ffab22a44078m.jpg] [Obrazek: 24ea42b413e5ba1dm.jpg] [Obrazek: 571c86b54f0b11adm.jpg] [Obrazek: d9bb222431b9365fm.jpg] [Obrazek: d3f2572493a16100m.jpg] [Obrazek: 160df87ce2273df6m.jpg] [Obrazek: 626e1b7de416f7dam.jpg] [Obrazek: f7459c60ed2b5535m.jpg] [Obrazek: 47b69ad255158f49m.jpg] [Obrazek: 94ad047906411cd8m.jpg] [Obrazek: cdf9a0e153e70235m.jpg]
model zawierał kilka błędów, kilka ja zrobiłem PDT_Armataz_01_28 model po ukończeniu prezentuję się znakomicie i naprawdę przyciąga uwagę :mil11:
pozdrawiam :mil11:
Ahoj  PDT_Armataz_01_22

Ładnie, ładnie jak na pierwszy pojazd  PDT_Armataz_01_22 pamiętam jak Ci kibicowałem.  PDT_Armataz_01_22

PDT_Armataz_01_36
Gratuluję efektu końcowegoWink Naprawdę wart uwagiWink
A przecież to kolejny niesklejalny model Aviatora  PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_28

Gratuluję  :milbravo: :milbravo:
One nie są nie do sklejenia Tongue Wymagają po prostu dużego nakładu pracy  :razz: (na co jak widać na zdjęciach surówek projektantowi nie starcza cierpliwości  :lol: ). Ale prawdę mówiąc jak kogoś kręci ta tematyka to nie ma zbyt wielkiego wyboru...
Zgadza się model wymaga sporej uwagi  i cierpliwości ale efekt końcowy naprawdę wart jest nakładu pracy :tank:
Dombeer widzę że jesteś Prezesem Klubu Miłośników Modeli Aviatora  - pojawiasz się przy okazji prawie każdej galerii modeli Aviatora i trimfalnie ogłaszasz ( nie tylko Ty , choś trzeba przyznać ,że raczej jesteście w zdecydowanej mniejszości  ) ,że pokazano model ponoć niesklejalny . NIKT nie napisał przy okazji dyskusji nad twórczością tego autora ,że projektuje  modele niesklejalne . Jakie projektuje modele to łatwo się przekonać sklejając jakikolwiek model Aviatora .
Akurat w przypadku Berlieta jest to chyba jeden z lepszych projektów ,choć i ten nie jest pozbawiony wad .
A może by tak Prezes jakiegoś Autosana skleił  ?  :mrgreen: .
Passer to była ironia  Wink

Poza tym chyba mam prawo wypowiadać się tam gdzie mam ochotę, czyż nie??  ;D
Cześć !

Ja juz gratulowałem tego jelcza na innym forum , więc tu sobie daruję :mrgreen: Faktycznie model tego autobusu można zaliczyc do jednego z lepszych Aviatora ( pod względem sklejalności , bo niewiem jak to wygląda ze słynnym podobieństwem do oryginału ) , troche tych modeli Aviatora skleiłem , ale większość wylądowała w koszu , do w miare dobrych opracowań ( pod względem sklejalności oczywiście ) zaliczyłbym jeszcze BMW Sauber i ATF Dingo , które miałem przyjemność popełnić i do dziś stoją na półce ( BMW można zobaczyć tu , a Dingo tu ). Na dowód sklejalności Jelcza pozwolę sobie wstawić tu fotke mojego ( mam nadzieje , że Belfast nie ma nic przeciwko ):

[Obrazek: f710929bb83d1db5m.jpg]

pzdr

Gratuluję belfast naprawdę ładnie wykonanego jelcza! Osobiście nie sklejałem modeli autorstwa AVIATORA i nie wiem czy Jego wycinanki są z błędami ale ty sobie całkiem fajnie poradziłeś z tym autobusem. Jeszcze raz gratuluję!
pozdrawiam!
:milbravo:
Pierwsza klasa
:mrgreen:
dziękuję wszystkim za gratulacje i uznanie PDT_Armataz_01_22
P.S. co do autosana to też się do nie go przymierzam, nawet już kilka elementów skleiłem ale pokaże go dopiero jak skończę bo się naczytałem o jego pasowaniu i nie będę się wygłupiał jakby nie poszedł za dobrze PDT_Armataz_01_28
pozdrawiam PDT_Armataz_01_22
Belfast noooo nie rób nam tego , zrób relację krok po kroku  . Zawsze taka relacja przydaje się następnym sklejającym dany model . Każdy model może zawsze pokazać " swoje Ja " ,ale trzeba próbować z tym walczyć  :mrgreen:
Prawdą jest ,że gdy model kosztuje tyle co Autosan z Answeru to ewentualne wyrzucenie go do kosza może troszkę boleć .
Decyzję podjąłem i relacji nie będzie z kilku powodów a mianowicie: teraz nie bardzo mam wenę na pojazd kołowy PDT_Armataz_01_28 robię parowozik a poza tym jak już sam powiedziałeś każdy model ma swoje humory a jak ten będzie miał humor niedokończenia??  PDT_Armataz_01_30 będę zdjęcia robił na bieżąco i jak skończę to wstawię wszystko  PDT_Armataz_01_24