PaperModels.pl

Pełna wersja: M-110A2 Fly Model Gdzieś w Iraku...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam galerię ukończonego parę dni temu modelu. Sam model sklejało się całkiem przyjemnie. Gwarantuje to zresztą nazwisko autorów (panowie Rychard i Piasecki). Niemniej w niektórych momentach trzeba rad autorów wręcz się wystrzegać. Dotyczy to głównie elementów zwijanych w ciasne rulony - zalecane jest np. zwijać na drucie grubości 4mm, gdy tak naprawdę cały element ma mieć tą średnicę. Na szczęście jest to łatwe do wychwycenia i skorygowania. Spasowanie elementów generalnie bardzo dobre. A jeśli już nie pasuje, to raczej trzeba przyciąć, niż by miało brakować.
Model był malowany. Kolory z wycinanki jak to często bywało w modelach Fly Model/Gomix, były nie do przyjęciaSmile
:tank:



[Obrazek: obraz092x.th.jpg] [Obrazek: obraz091ob.th.jpg] [Obrazek: obraz090c.th.jpg] [Obrazek: obraz089u.th.jpg]
[Obrazek: obraz088v.th.jpg] [Obrazek: obraz087qf.th.jpg] [Obrazek: obraz086fww.th.jpg] [Obrazek: obraz085m.th.jpg]
[Obrazek: obraz084wsp.th.jpg] [Obrazek: obraz083ym.th.jpg] [Obrazek: obraz082yr.th.jpg] [Obrazek: obraz081l.th.jpg]
[Obrazek: obraz080a.th.jpg] [Obrazek: obraz079au.th.jpg] [Obrazek: obraz078gc.th.jpg] [Obrazek: obraz077bk.th.jpg]
[Obrazek: obraz070p.th.jpg] [Obrazek: obraz056pc.th.jpg] [Obrazek: obraz052xd.th.jpg] [Obrazek: obraz031ij.th.jpg]
[Obrazek: obraz008tu.th.jpg]

--
Czołem!

Jak dla mnie to bardzo dobrze toto wyszło! Elegancki i ciekawy model!

Pozdrawiam!
Maciek
WOW! FlyModel zawsze mnie fascynował  tematyką, a do tego wykonanie rewelacyjne!
Dziękuję za Wasze opinie Smile
Nie lubie współczesnej pancerki ale ten model świetnie się prezentuje. Świetny warsztat.
Bardzo ładne cacko. Czysto i schludnie.
Aż dziw, że ktoś jeszcze chce takie dziadkersy jak Fly Model sklejać...
Tym większe gratulacje!
Mi też sie podoba modelik, Gratulację :-)
Arovist, takie dziadkersy są bardzo dobre to ćwiczenia waloryzancji, malowancji i picowancji :mrgreen:. Tych nowsiejszych nie trzeba, bo po co :roll:
(05-06-2012, 02:46)biohazard link napisał(a):Arovist, takie dziadkersy są bardzo dobre to ćwiczenia waloryzancji, malowancji i picowancji :mrgreen:. Tych nowsiejszych nie trzeba, bo po co :roll:
Co prawda, to prawda.
A modelik przedni. Tylko małą poprawkę bym zrobił bo gąski z tyłu tak na kołach raczej się nie odkształcały. No chyba że to jakieś złudzenie. Jak byś mógł jakąś fotkę zbliżeniową?

pozdro.
Struna, gąsienice są elementem, z którego jestem najmniej zadowolony w tym modelu :-\. Faktycznie, ta tylnych kołach lekko odstają, jednak na poprawki jest już za późno, są zbyt sztywne. Ingerencja mogłaby się skończyć uszkodzeniem układu jezdnego, a tego wolę uniknąć :-?
Niestety, nie mam więcej zdjęć - galerię robiłem pożyczonym aparatem. W każdym razie dzięki za przychylne spojrzenie i za uwagi Smile
Świetne wykonanie niemniej świetnego tematycznie modelu. Masz w planach inne Gomixowe dziwadła?
Pewnie takSmile Ale to za jakiś, bliżej nieokreślony czas :roll:.