PaperModels.pl

Pełna wersja: [galeria] Fokker E.V MM 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Model był klejony razem z Bebe i Camelem (galerie na forum). Można by rzec, że była to produkcja "seryjna". Niby różne modele, ale łączy je ten sam autor, tak więc konstrukcyjnie są bardzo podobne. Zacząłem je sklejać zaraz po wyjściu Bebe. Gdzieś od połowy lutego, jedynie Fokker był zaczęty w październiku.

Model ten skleiłem z powodu, ze to był mój pierwszy model kartonowy (sklejony już 10 lat temu...). Akurat wyrobiłem się z nim na "rocznicę" poprzedni też był skończony jakoś w tym czasie (na początku 1 klasy podstawówki :mrgreen: :winkSmile, w jakichś 80% przeze mnie.
Opracowanie ma już swoje lata i "troszkę" odstaje od obecnych projektów Pana Mistewicza. Ale da się go skleić: Confusedmile:. Zapewne jak kiedyś będzie wznowiony/opracowany na nowo to go skleję...zapewne za 10 lat). Mógłby wyjść w tym roku w końcu dziewięćdziesiąta rocznica wojny polsko-bolszewickiej), najlepiej egzemplarz nr.004 (taki z całym ogonem w czworokątach biało-czerwonych).... ach te marzenia....

[Obrazek: th_FEG-1.jpg] [Obrazek: th_FEG-2.jpg]
[Obrazek: th_FEG-3.jpg] [Obrazek: th_FEG-4.jpg] [Obrazek: th_FEG-5.jpg] [Obrazek: th_FEG-6.jpg] [Obrazek: th_FEG-7.jpg] [Obrazek: th_FEG-8.jpg] [Obrazek: th_FEG-9.jpg] [Obrazek: th_FEG-10.jpg] [Obrazek: th_FEG-11.jpg]

I ze starszym braciszkiem :mrgreen:.
[Obrazek: th_FEG-12.jpg] [Obrazek: th_FEG-13.jpg]


Pozdrawiam i czekam na komentarze Confusedmile:.
  Urocze są wszystkie trzy starożytne latawce. Piękna seryjka ciesząca oko.
  Gratuluję serdecznie seryjki!      - ZbiG
Świetne te szmatopłaty,muszę kiedyś spróbowac coś takiego skleic..  :milbravo: za wykonanie i gratuluje wszystkich nagród z Lublina.