PaperModels.pl

Pełna wersja: Zapraszam na kartonowyportal.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie

W ostatnim czasie uruchomiłem stronę o tematyce modelarstwa kartonowego Smile Znajduję się ona pod adresem: http://www.kartonowyportal.pl
Chce tam zamieszczać informacje na temat modelarstwa, nowości, konkursów, spotkań itp. Narazie mało jest na nich informacji ale powoli ją rozbudowuje.

Może macie jakieś uwagi więc zapraszam do opiniowania Smile
Picus,
ja bym przejrzał linki, bo nie działają. Brakuje także ikonki na pierwszej stronie
Od czego to zależy, że jednym działa innym nie, mi np wszystko ładnie i szybko się otwiera???
(10-11-2010, 08:06)dexterteam link napisał(a): [ -> ]Picus,
ja bym przejrzał linki, bo nie działają. Brakuje także ikonki na pierwszej stronie

Cześć ja sprawwdzam stronę na firefox i IE i wszystko działa chyba że chodzi o to że tytuły artykułow nie są lączami do całego artykułu to już poprawiłem i wszedzie jest tak samo. Na głownej stronie IE pokazuje że nie ma obrazka nad artykułem, musze to poprawić bo nieładnie wygląda Smile Firefox tego nie pokazuje.

W niedługim czsie dodam liste for i wydawnictw... Narazie gromadze info choć nie zawsze jest to proste ;/