PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] P-38 Lighting H (WAK)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do obejrzenia Lightinga prosto z fabryki:

[Obrazek: th_P143.jpg] [Obrazek: th_P144.jpg] [Obrazek: th_P145.jpg] [Obrazek: th_P146.jpg] [Obrazek: th_P147.jpg]
[Obrazek: th_P148.jpg] [Obrazek: th_P149.jpg] [Obrazek: th_P150.jpg] [Obrazek: th_P151.jpg] [Obrazek: th_P152.jpg]
[Obrazek: th_P153.jpg] [Obrazek: th_P154.jpg] [Obrazek: th_P155.jpg] [Obrazek: th_P156.jpg]

Życzę miłego oglądania. Dla zainteresowanych tu znajduje się relacja.
Piękny, gratuluję !!!
:milbravo:
NO! Gratulejszyn! Bardzo ładny!
Bardzo mi się podoba  :milbravo:.
Niby tak wielki nie jest, ale ile to pracy kosztowało, żeby coś takiego skleić.... Podziwiam i zazdroszcze modelu!
Czekam na więcej Wink
No w końcu skończony Lightning. Model wyszedł elegancko. Gratuluje ukończenia prac i końcowego efektu.
No to nam sierściuch grzmotnąłeś tą błyskawicą z grubej rury i mamy pięknego Lightinga, to możne teraz jakiś Mustang albo P-40? od Hala coby poprzeczkę podnieść nieco?

Piękny samolocik zasłużone  :milbravo:
Świetny model  PDT_Armataz_01_34 Gratuluję!
Gratuluję, modelik wspaniały, wykonanie jak dla mnie mistrzowskie :milbravo:

(12-11-2010, 09:49)Paolo vanKossi link napisał(a):to możne teraz jakiś Mustang albo P-40?
Jestem za. Jednak wolałbym P-40 ;D
Przepiękny. Gratulacje  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo:
Congratulations!!!! czy jakoś tak.... Smile
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze. Fajnie usłyszeć od kogoś, że nie są to stracone godziny dłubaniny  Wink.
cotlet najbardziej pracochłonny był przedział uzbrojenia, ale to na własne życzenie roboty sobie dodałem,
Paolo i Bullet po głowie chodzi mi Huraś, Mustang albo właśnie P40, wszystkie od Hala - leżą sobie w szufladzie; jest tylko jeden wydawałoby się mały problem - muszę "tylko" przekonać kobietę, że piąty samolot w pokoju jest "niezbędny".
Przy okazji pozdrawiam wszystkie matki, żony i kochanki naszej braci modelarskiej  Wink
(17-11-2010, 12:35)sierściuch link napisał(a):Huraś, Mustang albo właśnie P40
Huraś nie dawno był, Mustang już się kolejny buduje, a P40 już dawno nie było PDT_Armataz_01_28
Piękna błyskawica :milbravo: :milbravo: :milbravo:

  Pięknie wykonany kartonowy model. Nic dodać, nic ująć. Od "A" do"Z". Moje wielkie uznanie i gorące gratulacje.
  Tylko te czarne łopaty śmigieł i czerwone kołpaki...(-), jak to ujął jeden z widzów.
  Ja, oczywiście jestem za takim malowaniem...Podoba się mnie ono bardzo albowiem.
          Pozdrawiam i jeszcze raz szczerze gratuluję pięknego modelu - Talent do formowania kartonu masz nieprzeciętny!
                                                            ZbiG.