PaperModels.pl

Pełna wersja: [G]Żarówka ,,OSRAM,, 60W 230v
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam po krótkiej przerwie  :mrgreen: Dziś przedstawiam żarówkę firmy ,,OSRAM,, 60 W.  :mrgreen: W żarówce tkwi me 109 jakiśtam ,w skali 1:200 dołączony kiedyś do ,,Kartonówki,,  Model klejony w celu sprawdzenia czy da się,okazało się że da się.
[Obrazek: th_100_3512.jpg] [Obrazek: th_100_3511.jpg]  [Obrazek: th_100_3510.jpg]  [Obrazek: th_100_3509.jpg] [Obrazek: th_100_3508.jpg]  [Obrazek: th_100_3507.jpg]  [Obrazek: th_100_3506.jpg]
Model klejony ,,na kolanie,, bez fajerwerków , zajął mi dwa wieczory z czego jeden przeznaczyłem na rozbieranie żarówki  :mrgreen: ( zepsułem chyba ze cztery)  :mrgreen:
Pozdrawiam.
Ahoj!
Szkoda że od razu powstała galeria. A gdzie relacja z budowy samolocika w 1:200  Sad.
Niezłe. A świeci??
  Nie świeci. Grozi!.
                            ZbiG.
Osz ty ... skubany, ciekawe toto ;D
PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_11 PDT_Armataz_01_11 O żesz Ty w mordkę, to Ci się udało  PDT_Armataz_01_34 PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
A ja się zapytam czy kolega to z zawodu ginekolog czy chciał być i tak mu zostało? ;-)  PDT_Armataz_01_28 PDT_Armataz_01_34
PDT_Armataz_01_11 tylko trochę mi ten napis na żarówce psuje obraz, mimo wszystko świetny pomysł :milbravo:
(09-12-2010, 07:55)Panda link napisał(a):Niezłe. A świeci??

Nie tylko świeci, ale pewnie też lata PDT_Armataz_01_34
Fajnie ,że się podoba  PDT_Armataz_01_04
Ahoj  ;D Szkutnik -nie wiedziałem ,czy mi się uda .Wolałem opcje ,,skrytoklejstwo,, :mrgreen: coby się nie ośmieszyc publicznie  :mrgreen:

Przypomniał mi się dowcip :
Witaj baco -mówi turysta -wysoka ta góra?
A baca - ahoj !
turysta -ahoj baco ,wysoka ta góra?
a baca - a hoj wam do tego  ;D

Panda -nie świeci  ( ale zastanawiałem się czy nie zrobic galerii z wkręconą żarówą w lampe  :mrgreen: :mrgreenSmile


Zbig nawet jak grozi to może nam skoczyc  :mrgreen: nie wkleiłem szkopowi kół i uzbrojenia  :mrgreen: zobaczymy czy cwaniak wyląduje na tylnym kole  PDT_Armataz_01_05

ReVan_1991 ,forest -dzięki  PDT_Armataz_01_04

Struna - Ginekolog -tapicer  :mrgreen:

Roland - z tym napisem to jest niezły numer ,bo tylko ta żarówka ma taki ,którego nie można usunąc ( chyba złośliwośc rzeczy martwych)  PDT_Armataz_01_22

Szad -przeceniasz moje naprawde nędzne umiejętności  :mrgreen:

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pozytywne opinie o żarówie ,jeszcze coś pewnie wywinę  PDT_Armataz_01_22
Pozdrawiam
  Ależ, dominiku! nie chodziło mi o tego messera, tylko o żarówkę!!! To ona grozi nam albowiem, iż zrobi na nas to, co na niej napisano... Fuj!
           Pozdrawiam - ZbiG.
Zbig  :mrgreen: teraz już wiem co miałeś na myśli  ;D ;D ;D
Fajny pomysł z tym meśkiem w żarówce :milbravo:, jedynie szkoda, że nie świeci :mrgreen:....


PS Teraz proponuję żebyś zrobił pociąg w żarówce :mrgreen:, masz już wprawę i w jednym i w drugim :mrgreen:.
Ucieszył mnie widok twojego modelu bo kiedyś popełniłem podobny, tak ze trzydzieści lat temu
wystrugałem sobie z drewna Hayabuse no i zamiast do gablotki trafił do żarówki.
[Obrazek: th_IMG_3552.jpg] [Obrazek: th_IMG_3551.jpg] [Obrazek: th_IMG_3550.jpg] [Obrazek: th_IMG_3549.jpg] [Obrazek: th_IMG_3548.jpg] [Obrazek: th_IMG_3547.jpg]
Pawlo  :milbravo:
Ale to chyba nie jest Hayabusa! Przynajmniej statecznik i skrzydła ma od Zero, silnik jak od Hayate?
Ale wygląda bardzo fajnie PDT_Armataz_01_34
Pytanie: Jak rozkręcić/rozebrać żarówkę?
(15-06-2011, 06:20)Panda link napisał(a):Pytanie: Jak rozkręcić/rozebrać żarówkę?

posłużę się przerobionym zdjęciem Pawlo100 ( mam nadzieję, że się nie obrazi )

[Obrazek: th_IMG_3552.jpg]

jutro wstawię fotki jak rozebrać żarówkę krok po kroku
Panda Przez te lata Hayabusa mi się pod czaszką plątała ale to chyba jakiś miszung japoński mi wyszedł.
MISIEK Pewnie że się nie obrażam.
Witam,
Zapraszam do tego wątku, w którym pokazałem jak rozebrać żarówkę
http://www.papermodels.pl/index.php?topic=8777.0