PaperModels.pl

Pełna wersja: P-51B Mustang KA 2/2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam do oglądaniaSmile

[Obrazek: th_Obraz259.jpg] [Obrazek: th_Obraz264.jpg] [Obrazek: th_Obraz260.jpg] [Obrazek: th_Obraz261.jpg] [Obrazek: th_Obraz262.jpg] [Obrazek: th_Obraz263.jpg] [Obrazek: th_Obraz265.jpg] [Obrazek: th_Obraz266.jpg] [Obrazek: th_Obraz269.jpg] [Obrazek: th_Obraz270.jpg] [Obrazek: th_Obraz271.jpg] [Obrazek: th_Obraz272.jpg] [Obrazek: th_Obraz274.jpg] [Obrazek: th_Obraz273.jpg] [Obrazek: th_Obraz275.jpg] [Obrazek: th_Obraz278.jpg] [Obrazek: th_Obraz282.jpg] [Obrazek: th_Obraz280.jpg] [Obrazek: th_Obraz281.jpg] [Obrazek: th_Obraz276.jpg] [Obrazek: th_Obraz284.jpg]
Pooglądałem Smile i powtórzę z relacji: Przepiękny !!  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Dobry Model, gratuluję!!
Piękny model! jestem pełen podziwu, zwłaszcza dla wzorowo wykonanych zbiorników!
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
  Czy od HAL-a i w tym autorstwie wykonania może być kiepski model???
  Na pewno NIE!!!
  Zatem zasłużone gratulacje składam.
Nic dodać nic ująć. Piękny!
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Gratuluję!
Witam.

Oj długo bardzo będę sobie lukał na model, już się nie mogę doczekać. Raz jeszcze wielkie brawa  :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo: :milbravo:.

Pozdrawiam.

Paweł O.
Gratulacje! Chciałbym umieć wykonać model na takim poziomie  :milbravo:
I ja koniecznie muszę pogratulować wzorowo wykonanego modelu  :milbravo:
Uczta dla oczu - model i zdjęcia.


Ponieważ kropla drąży skałę to mam:

Apel do wydawnictwa:
Rury wydechowe  - z papieru wyglądałyby lepiej, realistyczniej i byłyby łatwiejsze w formowaniu, nieprawdaż?
Gratuluję.Piękny model pięknej maszyny.Do takiego wykonania połączeń segmentów dążę. Brawo. 
Pozdrawiam.Twardy.
No i zbiorniczki fajnie wyszły, a problem był. Narzekania na inne rzeczy w relacji były, a efekt końcowy zajefajny jest PDT_Armataz_01_34.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
To nie koń, szkapa czy jakaś chabeta, tylko rasowy mustang albo rumak w pięknym Twoim wykonaniu.
Ja też znam osobę z forum, która skleiła zbiorniki paliwa do Twojego modelu tak jak Ty to chciałeś :wink:
Mnie jakoś do gustu przypadło zdjęcie jak to piszesz, naprędce zrobione czyli ostatnie w relacji. Czemu? Nie wiem.
Panie Myjak mi też, mi teżSmile
O ile model wykonany na wysokim poziomie cieszy oko i sprawia ze kciuk wędruje do góry PDT_Armataz_01_34 to malowanie (zwłaszcza kolorystyka kół podwozia) tego samolotu na poziomie wiejsko-odpustowym psuje rasową sylwetkę tego pięknego samolotu. No cóż o gustach się nie dyskutuje zwłaszcza o hamerykańsko-kałbojskich.
Oj air_22 widać że potencjał masz. Tak trzymaj.

:milbravo:

ps. Retusz kołpaka i czerwonych fragmentów przodu kadłuba to na zdjęciach wyszedł taki niewidoczny czy go tam na krawędziach elementów nie ma?
Ceva co do retuszu w kolorze czerwonym to jest tylko na czubku kołpaka, bo przy takich średnicach nie wiem jak wycinać te elementy. Niby tniesz po linii a jak pasuje to reszty to jest o wiele za duże, więc spiłowałem większy pierścień wyretuszowałem na czerwono i przykleiłem czubek kołpaka.
Wydaje mi się że trochę się nie zrozumieliśmy, chodziło mi o krawędzie zaznaczone strzałkami.
[Obrazek: b4b6cccf7e4018e6m.jpg]
No rzeczywiście nie zrozumieliśmy się, aczkolwiek odpowiedź pozostaje taka sama Smile spróbuję poprawić. Dzieki ceva
Ekstra model. Gratulację  :milbravo:
Gratuluję ładnego wykonania.
Ale też trzeba powiedzieć, że każdy Mustang wygląda pięknie. A już wersja D...  :mrgreen:

Tak czy siak brawo!
I ja dołączę się do oklasków - bardzo ładny model.
Ale (może się nie znam) jest coś w sylwetce modelu z boku...
Wydaje mi się,że golenie podwozia wklejone są pod innym kątem niz powinny ( koła przesunięte są za bardzo w kierunku tyłu).Model jakby stał na palcach... (?)

http://www.airliners.net/photo/North-Ame...dde20de732


Ale może niepotrzebnie się czepiam...
:oops:
I tak jest piękny!
Bardzo fajny! Gratuluję! Oby więcej takich modeli.

Co do butów Mustanga, to na pewno wyglądałby lepiej w góralskich kapciach z kożuszkiem :roll: .... tylko pewnie trzeba by go przmianować na Tarpana  :mrgreen: *



*Lekarz Tomka powiadamia, że tenże pacjent cierpi na zespół nagłej zmiany strefy czasowej objawiającej się żenującym poczuciem humoru...
one word
EXCELLENT
Piękny Mustang :wink:, a malowanie odpustowe wcale nie jest takie złe :mrgreen:.
Co tam masz aktualnie na macie?
Eh, chciałbym tak łączyć segmenty... Piękny model, ale faktycznie to malowanie aż kłuje w oczy PDT_Armataz_01_01
Stron: 1 2