PaperModels.pl

Pełna wersja: Trawa na podstawkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem zapytać czy da się jakioś i jeśli tak to z czego wykonać imitację trawy na podstawkę pod samolot w domowy sposób, lub też mało inwazyjny(niedrogi ;D)no i oczywiście z środkow dostępnych w małej mieścinie, zamawianie nie wchodzi w grę, ale jeśli będzie trzeba...  Podstawka ma się tak:

[Obrazek: dc043f4963583c10m.jpg]
kosztowała jedyne 4 zł. Są również większe i troszki droższe jednak cena nie przekracza 10 zł :mrgreen:
Jeśli masz aerograf, to można trawę spróbować zrobić z trocin pozbieranych spod piły stołowej, i pomalować je na odpowiedni kolor

Osobiście wolałbym zamówić gotową posypkę, ewentualnie matę Wink np stąd :
http://mojehobby.pl/posypki-maty-itp--k-1-269619.html
lub z allegro

Pozdrawiam Wink
I tu właśnie bierze górę cena- koszta przesyłki są droższe niż sam produkt PDT_Armataz_01_19 muszę coś innego wykombinować. aerografu nie mam...
A może z koperku suszonego, takiego jak robi np. Kamis czy Prymat( oczywiście mówię przykładowo Wink ).

Przy okazji Wesołych i spokojnych świąt oraz Szczęśliwego nowego roku Smile



Pozdrawiam
Igor
Zajrzyj do kuchni, przy okazji gotowania potraw na Wigilię coś się znajdzieWink
Polecam koperek. moje eksperymenty z nim można zobaczyć w modelu GCBA5/32 ( link w podpisie). wyszło według mnie całkiem ładnie.
Pozdrawiam i wesołych Big Grin
Kiedyś, dawno temu, jak jeszcze bawiłem się w podstawki, dioramki itd.... używałem w tym celu profesjonalnego mchu modelarskiego dostępnego jedynie prawie wszędzie i niestety za darmochę :wink:
Taki mech po wysuszeniu mieliłem albo w młynku do kawy albo rozcierałem w moździerzu do odpowiedniej konsystencji. A efekty wyglądały mniej/więcej tak:
[Obrazek: 0309c29be6060fb0m.jpg] [Obrazek: 429b61f60e952a8bm.jpg] [Obrazek: 066e105f4fe10118m.jpg]

[Obrazek: e6b986a9a758308cm.jpg]  [Obrazek: 2ba14e5703698780m.jpg]
Oprócz trawy robiłem z niego też inne zielsko :
[Obrazek: 9b679c2596717b0cm.jpg] [Obrazek: 003178df2e1224c4m.jpg] [Obrazek: 6da966bf6e5c2119m.jpg] [Obrazek: a925892ee1d72563m.jpg]
Przepraszam za jakość zdjęć, były robione dość dawno i jakąś chińszczyzną ale może Ci się na coś przydadzą  :wink:
Pozdroo
I tak reasumując polecam skręta z majeranku, mówię wam odlot, cała chata pachnie ;D ;D ;D

[Obrazek: 6797c6fc5d68ce1b.jpg]