PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Jak-1b od Hala
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Galerię wstawiam na prośbę ZbiGa PDT_Armataz_01_21
Model powstał około dwóch lat temu i był moim powrotem do modelarstwa kartonowego po bardzo długiej przerwie. Fotki pochodzą też z tego okresu, więc przepraszam za nie najlepszą jakość. Nie posiadałem wtedy dobrego aparatu, a i fotograf był i jest ze mnie marny PDT_Armataz_01_10

[Obrazek: b91dad173dee86b9m.jpg] [Obrazek: cc5a76802616bd34m.jpg] [Obrazek: 4645338978158c91m.jpg] [Obrazek: b25e91c9114d4e2fm.jpg]
[Obrazek: e003896239732309m.jpg] [Obrazek: 05a164b8999400b0m.jpg] [Obrazek: 7ff8323d5b473457m.jpg] [Obrazek: c2a13c8bd531413fm.jpg]

Mógłbym zrobić nowe zdjęcia, ale model nie jest w najlepszym stanie.






  No, widzisz... - nie ma czego się wtydzić! Modelik ładny. Całkiem przyzwoicie się prezentuje!
  Moje uznaie za ładnie ukończonego papierzaka! Pozdrawiam - ZbiG.
Jak na model powrotny to wyszedł bardzo dobrze :milbravo:

Co Ty z nim zrobiłeś, że jest w nie najlepszym stanie? chyba nie uczyłeś go latać :mrgreen:, akurat te modele/AH/ są dość ciężkie :mrgreen:...
Nie ty jeden miałeś długą przerwę w klejeniu. :roll:
Naprawdę przyzwoicie zrobiony model. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to śmigło - chyba za mocno je ściskałeś przy klejeniu, bo odcisnął się drut, który jest w środku.
Ogólnie jednak Jakowlew podoba mi się. :milbravo:
Brawa za odwagę !
Gratulacje za efektownie wyglądający/sklejony model !
Jak jak żywy !
Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku !
U mnie w klubie modelarzy plastikowych (kartonowców tu nie ma, więc włóczę się z kim mogę, choć patrzą na mnie krzywo  :twistedSmile często słyszę: "It takes balls to put your shit on the table!". Odwagi Ci nie brakuje Januszu, a i samolotu też nie masz co się wstydzić. Sam bym chciał Jaka z AH tak skleić!
Janusz Powrót do klejenia bardzo udany,a na dzień dzisiejszy pewnie już zapomniałeś o tym,że takie drobne błędy można popełniać,chociż czasami trafiają się nawet najlepszym.Gratuluję udanego modelu  PDT_Armataz_01_34
    - A widzisz!!!  PDT_Armataz_01_01  PDT_Armataz_01_34
Dzięki za pozytywne komentarze. Chociaż według mnie przesadzone. Model jest bardzo średniej jakości i dzisiaj zrobiłbym go zupełnie inaczej, i na pewno lepiej  PDT_Armataz_01_18