PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] 2010 - Podsumowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1[Obrazek: img1959n.th.jpg]2[Obrazek: img1960o.th.jpg]3[Obrazek: img1961o.th.jpg]4[Obrazek: img1962rf.th.jpg]5[Obrazek: img1963x.th.jpg]

  Mając ostatnią chyba okazję wykorzystania uprzejmości mego wspaniałego i cierpliwego sąsiada (wyprowadza się on otuż), poprosiłem go o wstawienie zdjęć podsumowujących w roku pańskim 2010 moje frajdolarskie na karton zamachy.
  Ze względu na szczupłość mojego zaimprowizowanego atelier zdjęcia są, jakie są - o wybaczenie za bałagnik szacowne grono oglądających usilnie proszę!
  Do kompletu brakuje tutaj B-17, ale ten olbrzymi kawał papieru rozpoczęty został ...naście lat temu, a tylko ukończony został w 2010r, więc nie tutaj jest jego miejsce; brak jest również TU-2, ale, wybaczcie: patrzeć na niego już nie mogie!
  ... i to by było na tyle...
    Pozdrawiam wszystkich zacnych kartoniarzy - ZbiG.


Zara, zara, a gdzie się Siryt (of St Luis) podział w tych wspominkach, rozumiem brak zdjęć ale (o ile pamiętam to wnuczka stała się jego oblatywaczem :mrgreenSmile żeby tak całkiem o nim zapomnieć?

PS.  I kto tu mówi o lenistwie?
  Faktycznie!
  Pan, panie masz lepszą niźli moja, pamięć! Ale cóż tu mówić o starcu z Altzheimerem za pan brat żyjącym? Spiritkiem zaopiekował się wnuczek, mam takowego otuż.
  Na spiritka patrzeć bez obrzydzenia jażem nie móg , a to przez ten jego motor w gwiazdkie szarpany! Tfy! Ohida! Zgiń, przepadnij, siła nieczysta! Pierszy takiżem ja robił w życiu i nadzieje mam, ostatni. Drugą razą na takie jempreze ja nabrać sie nie dam! A całen starożytny europlan pokraka to niemożebna jest. I niech wybaczone Tobie zostanie, że przypmniał Ty mnie te harhare. Co mnie wtedy napadło z tem spiritkiem, do dziś w głowe zachodze...
  A tak poważniej: dziękuję za przypomnienie, chociaż o fatalnem tem epizodzie lepi mnie byłoby zapomnieć...
    Pozdrawiam - ZbiG
Fajny pomysł z podsumowaniem :wink:, może byś założył wątek np. w różnościach, pt. wasze ukończone modele w 2010.... gdzie każdy kto by chciał dał choć jedną symboliczną fotkę grupową Confusedmile:. Kiedyś na czarnym był coś podobnego tylko bez zdjęć a opisowo...
Niezła kolekcja. Zazdroszczę.
Gdybym sam chciał takie podsumowanie zrobić to nie byłoby co pokazywać. Najwyaźniej jestem w stanie skleić co najwyżej 2-3 modele na rok bo ... praca ... mały synek ... żona ... ehhh .... Zazdroszczę :milbravo:
  Krystian... szanuje ja Ciebie bardzo, ale za co Ty mnie karać chcesz? Wątków to ma mcija dosyć w życiu codziennem. PDT_Armataz_01_09
  cotlet! - jeden z najpiękniejszych etapów w życiu przeżywasz! - masz pracę, żonę i kochanego, małego synka! I kartoniarstwo na dodatek.
  To ja mogę Tobie pozazdrościć, chociaż obce to dla mnie uczucie.
  Żyj pełnią życia, jak tylko możesz, mając ukochane osoby przy sobie życie staje się piękniejsze. Nie przesadzam. To jest prawda. A jeszcze modele! I On zadrości! Ludzie! :Smile
  Bullet... - ktoś tutaj, zdaje się mówił o "odrzutowym" stosunku do kartonu... - a Ty mnie takie rzeczy... PDT_Armataz_01_32
          Pozdrowienia zasyłam - ZbiG.
A za co mam Cię karać Confusedhock:? Chodziło mi żebyś założył nowy temat gdzie każdy kto chciałby mógłby pochwalić się swoimi dokonaniami modelarskimi w zeszłym roku :wink:.
(06-01-2011, 08:50)ZbiG link napisał(a):Bullet... - ktoś tutaj, zdaje się mówił o "odrzutowym" stosunku do kartonu... - a Ty mnie takie rzeczy... PDT_Armataz_01_32
         
Przechodzi, ale zaraz znowu wraca i tak w kółko... Jakiś czas temu też tak miałem, ale jakoś to przeszło. Oby teraz, jak najszybciej PDT_Armataz_01_26
  Krystian, - więc to nie wątek, a temat?
  Jak zwał, tak zwał, ja głowy pod gilotynę kładł nie będę, chciaż, jak mawiał kat: "każdy ma prawo być porąbany"! PDT_Armataz_01_03
  Bullet! co ja widze? Przchodzi? A może już przeszło? Oj, to fajnie by to było! PDT_Armataz_01_34
                ZbiG. (jak będę zbyt często pozdrawiał, to z nadmiaru możecie się rozchorować)
           
(06-01-2011, 08:50)ZbiG link napisał(a):cotlet! - jeden z najpiękniejszych etapów w życiu przeżywasz! - masz pracę, żonę i kochanego, małego synka! I kartoniarstwo na dodatek. [...] Żyj pełnią życia, jak tylko możesz, mając ukochane osoby przy sobie życie staje się piękniejsze. Nie przesadzam. To jest prawda. A jeszcze modele! I On zadrości! Ludzie! :Smile

No cóź, wypada mi tylko pokłonić się z szacunkiem "starszemu" koledze, albowiem umknęły mi te oczywiste fakty. Bez narzekania więc od tej pory! Może to wszystko dlatego, że jeszcze jestem niemowlęciem pod względem stażu modelarskiego, a chciałoby się widzieć tych poklejonych modeli jak najwięcej. Wycinanki na półce ciągle patrzą na mnie z wyrzutem ile razy koło nich przechodzę ... Nic to, do wszystkiego trzeba mieć odpowiednią perspektywę.

Ze szczerymi pozdrowieniami,
Podsumowanie podsumowania-merde!Gwardia ginie ale się nie poddaje!!!
Coś optymistycznego:gdy Ci smutno idż na cmentarz,gdzie na pewno zapamiętasz,gdy zobaczysz w końcu trupa,jak mu w słońcu błyszczy d...,nikt biedaka nie pogrzebał,koń go kopał, pies go j....,wiatr mu nawiał liści kupę,śpi spokojnie,ch...mu w d...!!!
I jeszcze coś,tym co mają żagle-Red Sail in the Sunset-Fatz Domino.Zamiennik Bluberry HillWcześni The Rollingstons-come on,come on;The Shadows-Kon-Tiki(niechaj będzie i FBI)o Chuck'u Berry nie wspomnę!!!

                             
1[Obrazek: img1964u.th.jpg]2[Obrazek: img1965q.th.jpg]3[Obrazek: img1967j.th.jpg]4[Obrazek: img1966z.th.jpg]



1[Obrazek: img1667bc.th.jpg]2[Obrazek: img1669h.th.jpg]3[Obrazek: img1670e.th.jpg]4[Obrazek: img1675r.th.jpg]

  Przezacne Grono Wielce Szacownych Panów Kartoniarzy najusilniej przepraszam: ZAPOMNIAŁEM!!!
  Zapomniałem do podsumowania roku 2010 dostawić dwa modeliki: szybowiec Mucha Standard - MM 8/58 i Ryan Nyp "Spirit of St. Louis" - WAK 8/2005.
  O tym ostatnim zapomniałem zupełnie - przypomniał go czujny i spostrzegawczy PaolovanKossi. Mucha wisi zaś sobie spokojnie nad warsztacikiem i dlatego dostrzec ją trudno.
  Pozdrawiam i przyjemnego oglądu życzę - ZbiG.



Super kolekcja  PDT_Armataz_01_34  Gratuluje  :milbravo:
A z jakiego wydawnictwa jest ten Ławoczkin?

-Łukasz
  ... - to jest Fly Model nr 111. Ławoczkin wydany został w parze z JAK-iem 9P; piękna okładka p. Wróbla...
               Pozdrawiam - ZbiG.
 
  PS: - modelik naprawdę pięknie opracowany przez p. Grzelczaka. I życzyłbym sobie, aby wszystkie kartoniaki były tak opracowane... Życie kartoniarza byłoby na pewno o wiele przyjemnejsze.
ZbiG - nie obraź się, ale chciałbym w Twoim wieku czuć taką radość z modelarstwa jaką nas zaszczepiasz cały czas.
Wielu modelarzy traktuje Ciebie jak GURU (czego dowodem jest Twoje podsumowanie 2010 roku), bardzo wielu uczy się od Ciebie technik "wpływania na karton"  jak
też podziwia Twoje poczucie humoru. Pokazałeś jak w Twoim (naszym ?) wieku można mieć w duszy osiemnastoletniego zasmarkanego kartonoklejcę.

ZbiG - życzę Ci w nowym roku jeszcze większych doznań braci modelarskiej z oglądania Twoich nowych modeli.

Pozdrawiam
Robert
  Eeehhhhh, Panowie. Chwalicie tak, iż nos nieprzystojnie do góry mnie sie zadziera, a jak pójdzie tak dalej, to zadrze sie tak wysoko, iż deszcz mnie do nosa napada. A przecie niczego nadzwyczajnego nie dokonałem.
  Niemniej jednak cieplej się koło serca robi, gdy gratulacje i słowa uznania płyną, a nie mówię tego wyłącznie o sobie samym. Jeszcze przyjemniej jest słowa uznania i gratulacje wysyłać.
  Bardzo ładny zwyczaj.
  Dziękuję zatem i pozdrawiam wszystkich Zacnych Kartoniarzy - ZbiG.