PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Przyczajony Tygrys czyli twórczości ciąg dalszy....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Konigstiger, wydanie GPM nr 148

Model opracowany tak sobie, błędy były, głównie moje, ale i wycinanka święta nie jest. :-)
Zdjęcia nie są super jakościowo, za co przepraszam, bo ciężko jest u mnie dorwać czas z dobrym oświetleniem (mgła itp.) a i mój aparat też super nie jest.
Wykonanie...hmm...no cóż...wiadomo, ze aparat wyciągnie wszystkie niedoskonałości, lecz przyznam, ze na żywo prezentuje się całkiem fajnie. Brakuje mu tylko podstawki, jak już takową wykonam to dołączę dodatkowe fotografie.


[Obrazek: th_P1040508.jpg][Obrazek: th_P1040510.jpg][Obrazek: th_P1040509.jpg][Obrazek: th_P1040507.jpg][Obrazek: th_P1040505.jpg][Obrazek: th_P1040502.jpg][Obrazek: th_P1040501.jpg]

Po tym modelu zrozumiałem w końcu, na jak niskim poziomie są moje umiejętności pracy z tak poważną materią jaką jest papier...
następny model to prawdopodobnie będzie Half Track (Stary Fly Model, nr 22) zrelacjonuje budowę i może dzięki Wam uda mi się coś "normalnego" z niego wycisnąć....

Pozdrowienia ;-)
No proszę Smile A nie można było tak od razu? Całkiem nieźle prezentuje się ten model. Nie powiem że pozbawiony jest błędów, jednak cieszę się że skleiłeś coś normalnie Wink
Siatka moim zdaniem nie jest potrzebna, fajniej by to jak sądzę wyglądało gdybyś ją zwinał i umieścił za wieżą. Trochę mnie narzekania i będzie gites Wink
Czekam na kolejny normalny projekt.

Pozdrawiam
Siemanos.

Podpisuje się obiema łapkami pod tym co napisał Sprudin od siebie dodam tylko tyle ... po zdjęciach i tonie wypowiedzi widać, że w końcu dojrzałeś. Bardzo podoba mi się Twoja pokora, przed papierem. Tak trzymaj, nie popuszczaj i dołącz w końcu do grona modelarzy jako pełnoprawny jej (za przeproszeniem tfu) członek. Zaczynaj kolejną relację i zadawaj pytań tyle ile chcesz ... POWODZENIA !!