PaperModels.pl

Pełna wersja: IV Zlot papermodels.pl - Węgorzewo 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Czas zacząć myśleć o kolejnym zlocie.Moja propozycja to:WĘGORZEWO 2011
Pisałem o tym już onegdaj.Spanie w internacie szkolnym /25 PLN/ miejsca full.Jedzenie w karczmie lub okolicznych barach-słynny węgorzewski kurczak z rożna na rynku.
Atrakcje-mazurskie regionalne.Zwiedzamy JW-Mazurska Brygada Artylerii.Bunkry MAMERKI,WILCZY SZANIEC-tam przejazd drezyną po torach.
Dla chętnych wyjazd na budowle hydrotechniczne KANAŁU MAZURSKIEGO. Ew.opcja w niedzielę to wyjazd do twierdzy BOYEN w Giżycku,lub św.Lipka.
To tyle wstępniaka ode mnie.
Poczytam też o innych propozycjach.
Propozycja bardzo ciekawa, choć dosyć daleko jak dla mnie. Trzeba pomału odkładać PLNy  :mrgreen:
Termin :końcówka maja lub 1 połowa czerwca.
A jednak PDT_Armataz_01_34 .

Pomysł i lokalizacja zlotu niezła, termin nie najgorszy. Dobry z Ciebie Prezes :mrgreen: .
Czy możliwe byłoby zapewnienie transportu zbiorowego po okolicznych atrakcjach, bo być na zlocie i nie pokosztować owoców mazurskich browarów to trochę nie teges.

ps. zdecydowanie twierdza Boyen bo ta Lipka to lipą zajeżdża PDT_Armataz_01_32
No jestem zdecydowanie RACZEJ :-)  na tak...Termin i miejsce jak najbardziej odpowiednie do tego typu imprez:-)
Myślę wojtku, że ten transport zbiorowy to juz w węższym gronie trzeba obgadywać...
Czy początek czerwca nie będzie kolidował z Wrocławiem?
A tak było w zeszłym roku:
[Obrazek: th_IMG_1587z.jpg] [Obrazek: th_IMG_1590z.jpg]
Kto był ten wie, a kto nie był niech się wstydzi  :mrgreen:
Ooo,CEV-nik chwalący Prezesa ;D.Thx.
Tuco ,Breslau jest 10-12 .06. Dopasujemy się.Myślę o dacie 27-29 maja. I o transporcie zbiorowym też.

A czy konkursik wam się marzy??Tam na miejscu nie byłoby problemu z jego zorganizowaniem,tylko trzeba dowieźć modele.
Szanowny Panie Prezesie .
:mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11: :mil11:
Hihi, i moja kaprawa gęba tam przyjedzie w tym roku Smile Nie ma bata, tym razem nic mnie nie zatrzyma. pozdrawiam

Nizioł, daj głos!!
Ciulu, przeca nizioł już utonął Smile Ma simlocka i kicha Smile

Ja dam info później, tryb pracy na razie nie pozwala mi zaplanować na tak daleko.
Domber jeszcze raz powiedz że daleko to masz w papę  :wink: co do siana to jeszcze jestem Ci krewien cośtam :roll: więc tym się nie martw
Wojtek dobrze gada być i nie skosztować.... grzech by było :-P
Mi pasuje na 666%  PDT_Armataz_01_11
Nooooo w końcu coś drgnęło w temacie, tak na początek to mam sugestie żeby od razu ustalić niezmienny termin zlotu bo jak podpowiada doświadczenie ubiegłych lat zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało i z tego powodu rodzi się zamieszanie. Termin sugerowany przez prezesa na 27-29 maja jest mi osobiście bardzo na rękę i jeśli zostanie zaakceptowany to ja na 90% mam zamiar się pojawić na tym końcu świata  :mil11: (dla mnie to faktycznie koniec świata) bo dawno nie byłem w tym rejonie naszego kraju i chętnie bym to zmienił  PDT_Armataz_01_34  W kwestii technicznej samego przejazdu to raczej wchodzi w grę samochód i już teraz apeluję do potencjalnych chętnych ziomali (tudzież tych po drodze) do wspólnej podroży bo miejsce oczywiście jest  :mil11: Do przebycia jest jakieś 600 km. a ta informacja jest dla tych co mają mniej i uważają że Węgorzewo to strasznie daleko  PDT_Armataz_01_18 dla chcącego, itd........
Wiec jeżeli będziesz jechał przez Lublin to się z Tobą zabiorę  Smile
Raczej na 90% będę jechał na zlot samochodem z Warszawy, jak narazie 4 miejsca wolne, także leon65z jak dobijesz do wawy to zapraszam.
Mazielony co prawda termin jest jeszcze tak odległy że sytuacja może ulec zmianie jeszcze wielokrotnie i np. będzie dużo chętnych z Warszawy na jazdę z Tobą, ale oczywiście dzięki i jak by co to jasne że mógłbym się załapać ( no chyba że z Krakowa będą chętni w co wątpię Sad ) bo do Warszawy  doskoczyć to żaden problem. Dombeer tym razem to trochę nie po drodze, jakieś 80 km dalej, ale może zaklepuj transport z w-wy, na pewno ktoś Cie zabierze np. Mazielony
no sporo czasu jest, pewnie jeszcze się 15 razy pozmienia. Mam nadzieję, że w tym roku nie będę musiał znowu sam reprezentować województwa lubelskiego na zlocie  :wink:
To mamy już dwa autka z Warszawy.
Cztery miejsca wolne, zapraszam. Dodatkowo oferuję odbiór z Dworca Centralnego jak ktoś wyrazi taką ochotę.
Termin podany przez Prezesa pasi. Na 99% jadę.
Czyli co? Termin znany ( i zaakceptowany ). Lista obecności zapowiada się przednio :grin:. Transport bym miał jakby któryś z kolegów ze Stolicy zechciał jechać przez Sierpc ( zresztą innej drogi nie ma  :razz: :roll: ), a potem przez Działdowo bo być tak blisko i Kujota nie zabrać...

No to czekam na konkrety od prezesa, przepraszam Pana Prezesa.  :mrgreen:
Temin znany i zaakceptowany Big Grin
Rozumiem Wojtku, że będziesz jechał "nowym modelem poloneza" PDT_Armataz_01_22 Skoro droga wiedzie przez Sierpc, to chyba dołączysz do kolumny  :tank:
warszawskiej?. Po Kujota to oczywiście zajedziemy i czy będzie chciał, czy nie to i tak Go zabierzemy. takiej grupie  :milgroup: nie odmawia się  PDT_Armataz_01_28

Pozdrawiam
Jedzie ktoś przez Lublin???  ;D
Albo przez Wrocław?  :mrgreen:
(02-02-2011, 05:39)ceva link napisał(a):Czyli co? Termin znany ( i zaakceptowany ). Lista obecności zapowiada się przednio :grin:. Transport bym miał jakby któryś z kolegów ze Stolicy zechciał jechać przez Sierpc ( zresztą innej drogi nie ma  :razz: :roll: ), a potem przez Działdowo bo być tak blisko i Kujota nie zabrać...

No to czekam na konkrety od prezesa, przepraszam Pana Prezesa.  :mrgreen:

Ostatnio mam problemy z "rozumnym" czytaniem PDT_Armataz_01_04
Oczywiście Wojtek, że miejsce się znajdzie dla Ciebie.

dominik294, Roland - jak nie będziecie mieli z kim jechać, to dojedźcie do Warszawy, a stąd zabierzemy Was.

Pozdrawiam
(02-02-2011, 09:25)Japończyk link napisał(a):Ostatnio mam problemy z "rozumnym" czytaniem PDT_Armataz_01_04
Oczywiście Wojtek, że miejsce się znajdzie dla Ciebie.

No to się cieszę że się zrozumieliśmy. :grin: Ja tam furę mógłbym wziąć tylko po co na pusto jechać kilkoma autami jak można jednym.  Cool

Z tą jedyną droga do Węgorzewa przez Sierpc to trochę żartowałem. Przez Sierpc jest dalej o jakieś 100 km :???: 
Prawdopodobnie będe jechał z Dombeerem do Wawy,chyba że będzie ktoś z Lublina jechał samochodem.
Chciałbym się pojawić na zlocie Smile. Nie wiem tylko jeszcze czy uczelnia nie planuje jakichś niespodzianek w postaci zaliczeń/kolokwiów ale to okaże się najwcześniej na początku maja.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14