PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Spitfire Mk. Vb 303 Dywizjon (Wyd. AH)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chciałbym Wam przedstawić pierwszy z modeli wydawnictwa A. Halińskiego, jaki udało mi się skleić – czyli kultowy Supermarine „Spitfire” Mk. Vb w barwach 303 Dywizjonu.

Model powstał już dość dawno temu, albowiem niemal przed rokiem... prezentuję go dopiero teraz z uwagi na brak możliwości zrobienia wcześniej porządnych fotek.

Model sklejony w całości przy pomocy BCG, arkusze przed budową pokryte warstwą lakieru akrylowego w sprayu (strona zadrukowana modelu), ponowne lakierowanie po sklejeniu całości. Niestety tutaj również widoczna jest moja „pięta achillesowa” w klejeniu modeli samolotu tymże klejem – czyli falowanie poszycia skrzydeł, „doskonale” widoczne na zdjęciach spodu modelu. 
Retusz modelu farbami akrylowymi.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i komentowania moich ”wypocinek”: 
[Obrazek: th_DSCN0411.jpg] [Obrazek: th_DSCN0409.jpg] [Obrazek: th_DSCN0410.jpg] [Obrazek: th_DSCN0408.jpg]
[Obrazek: th_DSCN0407.jpg] [Obrazek: th_DSCN0406.jpg] [Obrazek: th_DSCN0405.jpg]
[Obrazek: th_DSCN0404.jpg] [Obrazek: th_DSCN0403.jpg] [Obrazek: th_DSCN0402.jpg]
[Obrazek: th_DSCN0412.jpg] [Obrazek: th_DSCN0401.jpg] [Obrazek: th_DSCN0413.jpg]

Pozdrawiam

Piotr
Bardzo ładny spitfire .
Super maszyna. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam i czekam na więcej takich...