PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] GeeBee
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Każdy powinien mieć swojego GeeBee - mam i ja ;-)

[Obrazek: th_DSC_3937.jpg] [Obrazek: th_DSC_3938.jpg] [Obrazek: th_DSC_3939.jpg] [Obrazek: th_DSC_3940.jpg] [Obrazek: th_DSC_3942.jpg] [Obrazek: th_DSC_3943.jpg] [Obrazek: th_DSC_3944.jpg] [Obrazek: th_DSC_3947.jpg] [Obrazek: th_DSC_3948.jpg] [Obrazek: th_DSC_3949.jpg] [Obrazek: th_DSC_3954.jpg] [Obrazek: th_DSC_3955.jpg] [Obrazek: th_DSC_3958.jpg] [Obrazek: th_DSC_3959.jpg] [Obrazek: th_DSC_3960.jpg] [Obrazek: th_DSC_3961.jpg] [Obrazek: th_DSC_3962.jpg] [Obrazek: th_DSC_3966.jpg] [Obrazek: th_DSC_3968.jpg] [Obrazek: th_DSC_3969.jpg] [Obrazek: th_DSC_3970.jpg] [Obrazek: th_DSC_3971.jpg] [Obrazek: th_DSC_3974.jpg] [Obrazek: th_DSC_3978.jpg] [Obrazek: th_DSC_3981.jpg]

Model klei się bardzo przyjemnie, niestety nie udało mi się uniknąć wysyfienia go brudnymi paluchami, no ale trudno się mówi - oglądając z metra odległości w półmroku jest nawet spoko :-)
Kroolo ty skrytoklejco  Tongue Gratuluje modelu. Jedynie do czego mogę się przyczepić to do galerii, że za dużo zdjęć...serio z każdego kąta chyba obfociłeś samolocik
Elegancka pszczółka  :milbravo:. Bardzo podoba mi się osłona silnika - wzorowa. Taki mały a oko cieszy  :mil11: - gratuluję.
Osłona silnika i wszelkie ,,obłości,, prima sort.
Dobra robota  :milbravo:
No niezła gruba , latająca Berta,
Pięknie wykonana.
Gratulacje.

PS. Co z meserszmitem i wózkiem lotniskowym  :?:
Zenek i ja dołączam się do ochów i achów Big Grin
Modelik prezentuje się naprawdę super. Za Dominikiem muszę przklasnąć - wszystkie obłości prezentują się pierwszorzędnie. Będę chyba musiał do Ciebie na nauki się pofatygować.
Oj słodzicie, aż chrzęści cukier ;-) Dzięki!  :oops:

ps: niedługo będzie i galeria Kometa :-)
(21-02-2011, 03:08)Mazielony link napisał(a): [ -> ]Jedynie do czego mogę się przyczepić to do galerii, że za dużo zdjęć...serio z każdego kąta chyba obfociłeś samolocik

No już chyba nie miałeś się do czego przyczepić, albo nie wiedziałeś co napisać... PDT_Armataz_01_07  Chyba po to jest galeria żeby dokładnie pokazać model? Rozumiem, że według Ciebie powinna zawierać 4 zdjęcia na krzyż... :mrgreen:


Piękny grubasek Kroolo, z czego zrobiłeś naciągi? Czekam na Kometa Wink
Naciągi jak zwykle u mnie - drut stalowy 0,3mm. Fajna rzecz bo nie trzeba naciągać :-) Z fotkami w galerii to trochę racja - dużo podobnych ujęć zapodałem, trochę to wynika też z faktu że nie umiem robić fotek  - następnym razem postaram się bardzie wyselekcjonować.
(21-02-2011, 03:08)Mazielony link napisał(a): [ -> ]Jedynie do czego mogę się przyczepić to do galerii, że za dużo zdjęć...serio z każdego kąta chyba obfociłeś samolocik
A to ja sie przyczepię bo kolega to chyba do okulisty powinien sie wybrać bo nie z każdego kąta  PDT_Armataz_01_27. Brakuje spodu.

Kroolu jak to kiedys śpiewali "wszyscy mają mambę mam i ja"  PDT_Armataz_01_28  PDT_Armataz_01_34 hehe dobra nowa nazwa dla niego, a jakby przemalować na czarno-żółto to była by "czarna mamba"  PDT_Armataz_01_14
No, No, fiu, fiu, ależ żeś pan odwalił kawał solidnej roboty. Ukleiłeś pradziadka Dzbanka  :milbravo:  :milbravo: :milbravo:
Panie  Kolego, macie Wy chyba sentyment do grubasków, wszak Komet tez jest z lekka pękaty...
Gratulacje, super wyszedł !!!
Jaaaakie fajne Smile Tutaj gratuluję szczególnie owiewek na kołach, które standardowo są dosyć kanciaste... a u Ciebie wyszły niemal jak lita bryła Wink
Uuuuuuu dałeś czadu ! Piękna robota  PDT_Armataz_01_34
Piękna baryłka.Dziękuje za wcześniejsze zdjęcia ,ale nie miałem czasu odpowiadać. Gratuluję i na pewno oblukam z bliska w Świdniku.

pozdrawiam.
Co prawda już wcześniej Ci gratulowałem tej beczułki, ale napisze raz jeszcze za poprzednikami, że obłości są świetne.
Mi zostaje tylko dołączyć do grona osób mających swojego GB Smile
(21-02-2011, 02:28)Kroolo link napisał(a): [ -> ]Każdy powinien mieć swojego GeeBee - mam i ja ;-)
(25-02-2011, 09:44)Panda link napisał(a): [ -> ]Mi zostaje tylko dołączyć do grona osób mających swojego GB Smile

Jakaś nowa świecka tradycja nam się tutaj robi :roll: Wink ....

Co do ścigacza to  :milbravo:
Piękny grubasek :milbravo: :milbravo: :milbravo:

Chyba czas najwyższy kończyć swego....
To trzeba jednak te zdjęcia w końcu zrobić i wrzucić ...
Ano trzeba - zapodawajcie!  PDT_Armataz_01_36

Ps: dla struny:

[Obrazek: th_DSC_4046.jpg]
no Kroolo gratulacje, bardzo fajny maluszek wyszedł  PDT_Armataz_01_34