PaperModels.pl

Pełna wersja: [galeria]Dziarski wyd.Orieł 1:100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i przyszła pora na galerie końcową. Model kleiło się bardzo przyjemnie i powiem więcej, przypasowały mi opracowania naszych wschodnich sąsiadów, lubię właśnie takie klimaty, dziwaczne okręciki heh.
Oto fotki całości:
[Obrazek: ba993379e71dd6a3m.jpg]  [Obrazek: edfd2d0368082401m.jpg]
I kilka zbliżeń:
-dziób
[Obrazek: 31a5c91307a7f005m.jpg]  [Obrazek: 9e0b30d56aa8be7bm.jpg]  [Obrazek: 95d258bf02bbe0fbm.jpg]  
-rufa
[Obrazek: 9e6426a6b6e238b8m.jpg]  [Obrazek: c1a5e0d212d97ae2m.jpg]  [Obrazek: 40dd09a45a1ca7e6m.jpg]  
-śródokręcie
[Obrazek: 72686d3b0bc338dfm.jpg]  [Obrazek: 008189faac3871c1m.jpg]  [Obrazek: 3a758c0177a133ddm.jpg]  [Obrazek: a44c67e164ae42c1m.jpg]
Model przywrócił mi modelarską wenę bo już dawno nie mogłem skończyć jakiegoś modelu
Zabiorę sie teraz za rozgrzebanego Lanza Bulldoga a potem pewnie następny dziwny okręt stajni Orioła  PDT_Armataz_01_18
Zapraszam do komentowania
Dziwny ale fajny :-) Podoba się  PDT_Armataz_01_34
I mnie tez się podoba.  :milbravo:
dokker, Berni dzięki za miłe słowa  ;-)
Świetny model  :milbravo:
Zaiste cudaczny :o Gratuluję PDT_Armataz_01_34
witajcie
nie podobał mi się napis na podstawce, postanowiłem go zmienić i tu pojawia się mała foto-zagadka  :mrgreen:
dla zwycięzcy soczek, pytanie:
jak/czym wykonany jest napis na blaszce
[Obrazek: 6eb4f097201524b6m.jpg]
Blaszka wygląda na aluminiową więc zapewne dało sie ją podrapać AK3 przy linijce  Big Grin
blaszka jak najbardziej  aluminiowa ale nie AK3  PDT_Armataz_01_15
Model świetny, blaszka też, choć nie wiem czym to zrobiłeś. Stawiam na laser Big Grin
Natomiast śródokręcie się pisze, a nie śrudokrętcie Big Grin
upss PDT_Armataz_01_04
już zmieniłem
też nie laser
A ja bym powiedział że napis jest wytrawionyWink
Myślę, że napis jest wygrawerowany narzędziem obrotowym np. wiertłem diamentowym bądź frezem metalowym o kształcie kulistym przy użyciu wiertarki precyzyjnej typu dremel.
Najbliżej był Paolo vanKossi, "soczek" do odebrania osobiście heh  :milbravo:
Napis wygrawerowany przeze mnie narzędziem obrotowym(frez do grawerowani) na frezarce CNC podczas nieobecności szefa  :mil11:
No tak tylko mała nieistotna różnica bo zamiast wiertarki użyłeś frezarkę sterowana numerycznie. :mil11:  Gorzej jak szef zajrzy na Papermodels. :razz:

Z nagrody się cieszę i bardzo dziękuję.

PS To kiedy mogę przylecieć po odbiór? [Obrazek: 07icon_smile4.gif]
a zapraszam, kiedy tam będziesz miał okazje  :wink:
  I modelik, i temat - WSPANIAŁE.
  Nie byłbym jednak upierdliwym, starym i wrednym frajdolarzem, gdybym nie nie zauważył jakiegoś hopsztosa: śruba napędowa! Jej łopatki ustawione są w pozycji zbliżonej do tzw "chorągiewki", co nie może odpowiadać oryginałowi i psuje troszeczkę (ale tylko troszeczkę!) przepiękny wygląd tego dziwacznego może, ale bardzo ciekawego stateczku. Okrągłe ramki okienek na świetliku maszynowni wydają się być zanadto wyeksponowane.
  Wielkie gratulacje za wybór tematu. Za jego realizację i wykonanie - również.  PDT_Armataz_01_34
  Pozdrawiam - zachwycony ZbiG.