PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] R2D2 ze STAR WARS'ów - free model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W czasie, gdy nie miałem zbyt dużo czasu na klejenie lecz chęć sklejenia czegokolwiek wzięła górę powstał właśnie R2D2. Tutaj ujawniam moje drugie zboczenie, otóż oprucz zainteresowania Japonią jestem fanem Gwiezdnych Wojen  PDT_Armataz_01_36

Model można pobrać ze strony http://www.creativecloseup.com/16-awesom...aft-models

Udało mi się wreszcie skończyć jakiś model  Cool Sklejało się przyjemnie, model spasowany poza drobnymi docięciami tu i ówdzie. Efekt jak na zdjęciach ponizej:

[Obrazek: th_DSC08297.jpg] [Obrazek: th_DSC08299.jpg] [Obrazek: th_DSC08301.jpg] [Obrazek: th_DSC08300.jpg] [Obrazek: th_DSC08304.jpg]

[Obrazek: th_DSC08305.jpg] [Obrazek: th_DSC08306.jpg] [Obrazek: th_DSC08307.jpg] [Obrazek: th_DSC08308.jpg] [Obrazek: th_DSC08310.jpg]

[Obrazek: th_DSC08311.jpg] [Obrazek: th_DSC08312.jpg] [Obrazek: th_DSC08313.jpg]

Taki mój poziomik  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam
szebi
Milusi  PDT_Armataz_01_11 Znawcą Gwiezdnych Wojen nie jestem wiec mam pytanie czy główka , dekiel , kopułka czy jak to zwać była taka ciemna czy deczko się zużyła w trakcie hym ... eksploatacji ?
W filmie zauważyłem, że była w kolorze polerowanej stali pod warunkiem, że był wyczyszczony  :mrgreen:
Czyli to inwecja własna poparta wrażeniami wizualnymi w "naturalnym srodowisku" R2D2 a już myślałem że to zamysł projektanta . Odpowiedź w pełni mnie satysfakcjonuje i na dodatek taaaaka szybka  :mil11:
Gratuluje fajnego robota  :milbravo:
A gdzie C-3PO? Tongue R2-D2 jak żywy, jeśli można tak napisać o robocie ;D. Fajnie się prezentuje. Mam jedno pytanie, jakiej wielkości jest model? Mógłbyś dać coś co zobrazowałoby jego skale?
elegancki modelikBig Grin też jestem fanem tych WojenBig Grin
Przyłączam się do warsomaniaków, modelik światny, może się podepniemy pod nowy tręd- każdy maniak star warsów powinien mieć swojego ARTUTongue