PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Kapliczka przydrożna - Renova-Model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Dziś chciałem przedstawić galerię modelu kapliczki przydrożnej z wydawnictwa Renova-Model. Jest to projekt Wojciecha Klimonta (wk82) do pobrania TUTAJ. Bardzo fajny, atrakcyjny model, który wydaję się bardzo prosty, gdyby nie jeden mały haczyk  ;-) - to 693 cegiełki, które trzeba nakleić. Polecam go wszystkim, którzy chcą się oderwać od wielkich jamatów i innych skomplikowanych tworów, a chcą sobie skleić cosik fajnego. Zapraszam do oglądania galerii domowej, na przydrożną przyjdzie czas jak się ociepli  ;-)

[Obrazek: Obraz003.jpg]

[Obrazek: th_Obraz008.jpg]  [Obrazek: th_Obraz007.jpg]  [Obrazek: th_Obraz006.jpg]  [Obrazek: th_Obraz005.jpg]  [Obrazek: th_Obraz004.jpg]  [Obrazek: th_Obraz002.jpg]

I kilka zbliżeń

[Obrazek: th_Obraz009.jpg]  [Obrazek: th_Obraz013.jpg]  [Obrazek: th_Obraz012.jpg]

Pozdrawiam
Ładnie Big Grin

Ty to zawsze potrafisz tematyką zaskoczyć. Mnie się podobuje. Szkoda tylko że figurki niewyrzeźbiłeś Wink
Mam nadzieję, że przywieziesz to, to na konkurs ??

Pozdrawiam
Projekt sympatyczny, wykonanie świetne Wink.
Dzięki za komentarze.
Uri - mam taki niecny plan pojawić się u Was na konkursie. A jak ja sie pojawie to i kapliczka też.
Pozdrawiam
JAk mam być szczery to po cichutku liczyłem na to Wink
Na razie zapowiada sie że nie będę miał żadnego wesela i będę mógł spędzić z Wami więcej czasu.
Gratuluję świetnego pomysłu i rewelacyjnego wykonania. Na czym model model był drukowany? To znaczy interesuje mnie i drukarka i papier, bo widzę że ma fajne , żywe barwy a papier się nie strzępi jak z byle jakiego bloku technicznego.
Jesli chodzi o papier, to mamy dwa różne:
- jeden "biały' jest STĄD
- drugi "czerwony" - zwykły karton kupiony w papierniczym, formatu A1 i pocięty na A4
Drukowanie na laserowej drukarce (czarno-białej) HP LJ 1100, następnie impregnowanie lakierem bezbarwnym w sprayu i tyle jeśli chodzi o przygotowanie modelu
Pozdrawiam
(28-02-2011, 10:46)uri link napisał(a):JAk mam być szczery to po cichutku liczyłem na to Wink
Na razie zapowiada sie że nie będę miał żadnego wesela i będę mógł spędzić z Wami więcej czasu.

Jak to sie mówi do trzech razy .... ;-)


Kapliczka fajna. Właśnie też mi się wydawała prosta do momentu jak zobaczyłem "kod źródłowy" ;-)