PaperModels.pl

Pełna wersja: Morane Saulnier MS 406 C1 / Kartonowy Arsenał / 1:33.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy Koledzy!
Wakacje powoli dobiegają końca, urlop się też kończy - wypada zamknąć kolejny rozdział.
Korzystając z pięknej,letniej pogody udało mi się wreszcie "obfotografować" kolejny,gotowy model.Pomimo wielu niedociągnięć wydaje mi się ,że warto było model ukończyć i pokazać go Wam.
[Obrazek: th_DSC02042.jpg] [Obrazek: th_DSC02043.jpg] [Obrazek: th_DSC02044.jpg] [Obrazek: th_DSC02045.jpg]
[Obrazek: th_DSC02046.jpg] [Obrazek: th_DSC02047.jpg] [Obrazek: th_DSC02048.jpg] [Obrazek: th_DSC02049.jpg]
[Obrazek: th_DSC02050.jpg] [Obrazek: th_DSC02051.jpg] [Obrazek: th_DSC02052.jpg] [Obrazek: th_DSC02054.jpg]
[Obrazek: th_DSC02056.jpg] [Obrazek: th_DSC02057.jpg]

A na koniec - "fotka z epoki" ;-)
[Obrazek: th_DSC020452.jpg]

--
Fajny model, gratulacje.
Zdjęcia rewelacja, zaje.... pomysł, młodzieży uczcie się!
pytanko, z czego zrobiona jest trawa na podstawce?
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Gratulacje. Jako ze samolotów jak na lekarstwo tym bardziej cieszy ta galeria...
Mariusz co następne?
Bardzo sympatyczny model Ci wyszedł.  :milbravo:
Jako konstrukcja lotnicza bardzo mi się podoba.
Ech, żeby na podobnym poziomie były opracowane i wydane CR 714, D 520, MB 152, itp.
Najwięcej uwag miałbym do odcienia trawy na podstawce słabo dobranego do koloru trawy w tle, na przyszłość zwróć na to uwagę bo psuje trochę efekt końcowy. Trochę mniej do połączeń segmentów poszycia, nie mniej pojedynek MARIUSZ_G kontra Hal 1:0.
Gratuluję fajnego modelu.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:

W przeciwieństwie do Wojtka, mi Morane średnio się podoba, ale ze względu na powiązania z historią polskich skrzydeł mam go na liście do pocięcia w przyszłości (raczej odległej), ale gdy doczekam się wydania przez Hala wersji z szachownicą na kadłubie.  :roll: Podobnie też czekam na wydanie pozostałych konstrukcji wymienionych przez Wojtka.
Pozdrawiam i czekam na kolejną relację.  PDT_Armataz_01_34
Dzięki za miłe słowa!
Trawa na podstawce to arkusz "trawki kolejowej", przyklejony obok arkuszy z "płytą lotniska" z GPM'u na arkusz tektury falistej.
Odcień trawki - jak to po trawce - bardzo soczysty  :mrgreen:
Model pierwsza klasa  PDT_Armataz_01_34
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
  Bardzo ładnie skomponowane obrazki. Znać rękę mistrza. Mnie się podobają. Modelik również niczego sobie. Całkiem przyjemny.
  Jest to przykład dobrej, modelarskiej roboty odpowiednio dobrze przedstawionej.
  Według reguł: GRATULACJE!
Pięknie dziękuję!
(19-08-2012, 10:09)MARIUSZ_G link napisał(a): [ -> ]...Pomimo wielu niedociągnięć wydaje mi się ,że warto było model ukończyć i pokazać go Wam.
Oj warto było :milbravo: Oby więcej takich modeli  Big Grin

Pozdrawiam.
Gratuluję!!
Warto było pokazywać!!
Zarówno konstrukcja jak i model podobają mi się bardzo!
A trawą się nie przejmuj  :mrgreen: 
Fajny samolocik czekam by zobaczyć dzieło na żywo na Sjeście PDT_Armataz_01_34
Pozdrawiam.
PDT_Armataz_01_34 :milbravo: To ja też się dołączam i gratuluję .  Ładnie się prezentuje.
Co jak co ale brawa Ci się należą! Cieszy mnie kolejny dobrze wykonany lotniczy model i bardzo dobra galeria końcowa, która podkreśla trud włożony w jego budowę. Czekam na kolejną relację! Gratuluję.
(20-08-2012, 09:20)rowin link napisał(a): [ -> ]Co jak co ale brawa Ci się należą! Cieszy mnie kolejny dobrze wykonany lotniczy model i bardzo dobra galeria końcowa, która podkreśla trud włożony w jego budowę. Czekam na kolejną relację! Gratuluję.
Gratulacje od Ciebie, Piotrze są dla mnie szczególnie miłe i budujące!
Wszystkim dziekuję za miłe słowa!
Kordian - wybieram się z modelem na sjestę - zwłaszcza,że musiałem opuścić dwa spotkania z rzędu...
Gratuluję wykonania tego trudnego modelu. Urocza fotka z epoki. Można się zastanowić czy to nie oryginał. :milbravo:
Witam.

Przyłączam się i ja do  :milgroup: wielce ładny samolocik Ci wyszedł jak zawsze zresztą. A odbiegając niedaleko od tematu widziałeś może?

http://www.muzeumlotnictwa.pl/aktualnosc...php?id=173

Na ścianie hangaru jest Morane naturalnej wielkości, polecam.

Pozdrawiam.

Paweł O.
Miło mi poinformować,że mój model został zauważony na  niedawnym konkursie w Przeciszowie:
[Obrazek: th_DSC02187.jpg]
[Obrazek: th_DSC02190.jpg]

--
Moje Szczere Gratulacje !!! Moranek "na żywo" prezentował się przepięknie  :milbravo: :milbravo:
Dzięki!
Twój Jaczek też niczego sobie  :milbravo:
No tak, chwila nieobecności na forum i takie newsy człowieka omijają...

Gratuluję modelu i wyróżnienia!  :milbravo:

Zazdroszczę Ci umiejętności robienia TAKICH zdjęć. Pięknie się samolocik prezentuje w takich warunkach.
To jaki Hal będzie następny?  :mrgreen:
Dzięki.
Na razie "Hale" czekają w szafie... :roll:
Teraz naszedł mnie "smak" na Orlika...