PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Katedra we Florencji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Do klejenia trzeba mieć motywację. Gdy nasza pani od plastyki zaproponowała sklejenie na ocenę modelu kościoła w stylu renesansowym to od razu poczułem motywację.
Ze strony http://cp.c-ij.com/en/contents/3154/flor...index.html ściągnąłem wycinankę, wydrukowałem i w ciągu tygodnia powstało coś takiego:

[Obrazek: th_PICT0297.jpg] [Obrazek: th_PICT0296.jpg] [Obrazek: th_PICT0294.jpg]

Najlepszy numer był taki, że za namową kolegów z LKMD zabrałem ten model do Świdnika i dostałem wyróżnienie  PDT_Armataz_01_34 (chyba tylko dlatego, że ostatnio juniorzy nie sklejają kartonu  PDT_Armataz_01_29 i nie miałem konkurencji  :mil11: )

P.S. Z plastyki oczywiście szósteczka  PDT_Armataz_01_34
Gratuluję wyróżnienia :milbravo:
Dobra robota  PDT_Armataz_01_34 Gratuluje wyróżnienia.
Gratuluję Smile
Ładnie się prezentuje
No proszę jaki skrytoklejca Wink

To ja teraz czekam na następna szybka motywację.
Bardzo ładne i w dodatku prawie da free. Możesz wrzucić jakąś fotkę na której było by widać jaka wielka jest ta "bestia" bo na tych fotkach sprawia to wrażenie strasznego mikrusa.
No Micho, brawo!!! Bardzo ładnie się prezentuje! Szósteczką nie jestem zaskoczony PDT_Armataz_01_34
[Obrazek: th_PICT0113a.jpg]
Katedra nie trzyma skali ale w przybliżeniu wychodzi 1:800