PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kuter Pościgowy "BATORY" GPM nr 337.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: th_IMG_3464-1.jpg] [Obrazek: th_IMG_3466.jpg] [Obrazek: th_IMG_3469.jpg] [Obrazek: th_IMG_3470.jpg] [Obrazek: th_IMG_3471.jpg] [Obrazek: th_IMG_3472.jpg] [Obrazek: th_IMG_3474.jpg] [Obrazek: th_IMG_3478.jpg] [Obrazek: th_IMG_3480.jpg] [Obrazek: th_IMG_3482.jpg] [Obrazek: th_IMG_3483.jpg] [Obrazek: th_IMG_3485.jpg] [Obrazek: th_IMG_3488.jpg] [Obrazek: th_IMG_3491.jpg] [Obrazek: th_IMG_3492.jpg] [Obrazek: th_IMG_3494.jpg] [Obrazek: th_IMG_3495.jpg] [Obrazek: th_IMG_3498.jpg]

  SPECJALNE PODZIĘKOWANIE DLA PROJEKTANTA W/W WYCINANKI PANA ROMANA CHOLEWIAKA ZA PIĘKNE OPRACOWANIE!!!
                          - ZbiG -
ZbiG-u znowu nadaje.
[Obrazek: hura.gif][Obrazek: hura.gif][Obrazek: hura.gif]

Fajna ta pchła morska o królewskim imieniu, do tego Twoje wykonanie co daje razem wyśmienity efekt końcowy. 

PDT_Armataz_01_34

Ładny, elegancki kuter Ci wyszedł. Szalupa na osobną podstawkę mogłaby się nadać :-).  :milbravo:
Obejrzałem!! :mrgreen: :mrgreen:

I dużo radochy mi to dało!
Bardzo się dobrze prezentuje!
Gratuluję i...


...Dziękuję!!
Pięknie to wygląda ZbiG-u Smile
Gratuluję świetnego wykonania.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Pięknie wykonany "Batory"  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Fajny :milbravo: A nie wiesz co się z nim teraz dzieje? Ostatnio go widziałem na cokole w porcie wojennym na Helu,ale to było w ubiegłym wieku(1987r.)
:milbravo:  :milbravo:.Musisz mnie ZbiGu nauczyć robić takie bulaje.

Navi
Kuterek stoi w MMW w Gdyni.Skośnooka żmija ma nawet gdzieś zdjęcie z ub.roku.
Ładny, zgrabny stateczek  :milbravo:
To następny będzie ładny, zgrabny SMOCZEK ?
Stateczek śliczny,
ale bulaje...... kopara opada.
Gratulacje,

:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Navi, Batorka masz na zdjęciach z III pikniku u Zbiga, strona 4.
  Niegrzecznością wielką byłoby z mojej strony, gdybym nie podziękował za tyle miłych słów.
  Więc:
                DZIĘKUJĘ!
                                              - ZbiG -
No to ładnie, spóźnił żem się! U kaduka!
Jednakoż przyjm Waść i me słowa gratulacyjne, gdyż jest na co patrzeć. Oczy me, przed nadchodzącymi wyzwaniami, cieszy zwłaszcza część podwodna, która idealną się nie tylko zdaje, lecz i jest!
:milbravo:
  To głównie dlatego, iż na to zadupie (mam na myśli Polskę "B") długo wiadomości lecą.
  Robiło się co się mogło - głównie to Pana Romana zasługa.
  Zawstydzasz mię Waść pochwałami swemi... :oops:
No cóż, raczej nie dlatego...  :roll: