PaperModels.pl

Pełna wersja: Fiat 500 1:18
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile

Oto mój drugi model, a pierwszy, którego od podstaw wykonałem w 3D a następnie posklejałem.

[Obrazek: f7.jpg]

[Obrazek: f6.jpg]

[Obrazek: f1.jpg]

Posiadam wszystkie szablony w plikach PDF i instrukcje do budowy tego modelu - jeśli byłby ktoś chętny do samodzielnego sklejenia takiego modelu proszę pisać na maila lub priva. (Za niewielką opłatą w celach dalszego rozwoju  Wink)

Zapraszam oczywiście do komentowania - wszelka krytyka jak najbardziej wskazana Smile

Obecnie pracuję nad wersją Abarth 500C - będzie to model znacznie bardziej zaawansowany; dokładniejszy w szczegółach, z ruchomymi elementami i większy w skali. Obrazki z pragramu 3D mam nadzieję, że już niebawem.

Pozdrawiam
No i proszę. Duży + za wykonanie od zera!
Może doczekamy się na forum działu "modele jeżdżące" czy inne kołowe Big Grin
Jakby Ci się udało machnąć jeszcze lepsze fotki, to byłbym dźwięczny (choć pewnie nie tylko ja)

edit:
Z jakiego papieru kleiłeś ten model?
(25-04-2012, 06:49)ges link napisał(a):Jakby Ci się udało machnąć jeszcze lepsze fotki, to byłbym dźwięczny (choć pewnie nie tylko ja)
Czasy robienia zdjęć ogórkami tudzież wyposażeniem łazienki mamy już za sobą, a przynajmniej tak sądziłem Wink Popraw proszę zdjęcia.
Pomysł ciekawy, choć przyznaję, że niewiele widać na tych zdjęciach z interesujących mnie rzeczy Wink
Udostępnisz jakoś swoje projekty?
ReVan_1991 należy czytać również a nie oglądać same obrazki:
(25-04-2012, 05:03)baros link napisał(a):Posiadam wszystkie szablony w plikach PDF i instrukcje do budowy tego modelu - jeśli byłby ktoś chętny do samodzielnego sklejenia takiego modelu proszę pisać na maila lub priva. (Za niewielką opłatą w celach dalszego rozwoju  Wink)