PaperModels.pl

Pełna wersja: Model Katapulty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiam najnowsze moje "dzieło". Ze względów na bardzo znikomą ilość wolnego czasu na sklejanie. Mogę sobie pozwolić na takie "wypasione" projekty. Model można pobrać za free ze strony renova-model. Modelik jest bardzo przyjemny w sklejaniu i chyba nie powinien sprawić większych trudności nawet nowicjuszom. Ja z rozpędu dodałem coś w rodzaju nitów lub łbów gwoździ - jak kto woli.
Miłego oglądania.

[Obrazek: th_katapulta_01.jpg] [Obrazek: th_katapulta_02.jpg] [Obrazek: th_katapulta_03.jpg] [Obrazek: th_katapulta_04.jpg]

[Obrazek: th_katapulta_05.jpg] [Obrazek: th_katapulta_06.jpg] [Obrazek: th_katapulta_07.jpg] [Obrazek: th_katapulta_08.jpg]

[Obrazek: th_katapulta_09.jpg] [Obrazek: th_katapulta_10.jpg] [Obrazek: th_katapulta_11.jpg] [Obrazek: th_katapulta_12.jpg]

[Obrazek: th_katapulta_13.jpg] [Obrazek: th_katapulta_14.jpg] [Obrazek: th_katapulta_15.jpg] [Obrazek: th_katapulta_16.jpg]

[Obrazek: th_katapulta_17.jpg] [Obrazek: th_katapulta_18.jpg] [Obrazek: th_katapulta_19.jpg] [Obrazek: th_katapulta_20.jpg]
Fajny model i fajnie wykonany PDT_Armataz_01_34
Sam sobie muszę chyba taki skleić co by się samemu czasem wyje... w kosmos :razz:
(26-04-2011, 11:54)Jaroslav link napisał(a):Fajny model i fajnie wykonany PDT_Armataz_01_34
Sam sobie muszę chyba taki skleić co by się samemu wyje... w kosmos :razz:

Siebie jak siebie ale "kochaną" teściową .....ech Big Grin

A tak poważnie całkiem fajny i nieźle się prezentujący model  :milbravo: