PaperModels.pl

Pełna wersja: Galeria Bismarck M.M. skala 1;300
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich kolegów kartoniarzy.
Chciałbym zaprezentować na kiepskich zdjęciach,gdyż posiadam tylko aparat z telefonu,mój niedawno ukończony model.
Jest nim jak niektórzy piszą Bismarckopodobny pancernik z Małego Modelarza.
[Obrazek: 69a38fc8809237cam.jpg] [Obrazek: 7012a834a76349b3m.jpg] [Obrazek: 17046e7ce54a995em.jpg] [Obrazek: c0bbf8c596c2505bm.jpg] [Obrazek: dc41d48b11da4844m.jpg] [Obrazek: f6f23fa09ce24583m.jpg] [Obrazek: 90658d14c61d8011m.jpg] [Obrazek: c0a1f6714b3ddb45m.jpg] [Obrazek: 6cad7acdd73fb93dm.jpg] [Obrazek: bfa9d10936bce34am.jpg] [Obrazek: ebe2cdccd3e3a11dm.jpg]
Zmieniłem te linki z photobucketa na miniaturki z fotosika.
Ten nowy PB jakiś niezbyt dobry jest, ja miałem problem z załadowaniem zdjęć.
A Bismarck ładny  :milbravo:
[Obrazek: 20120804_173134.jpg]

Na pasku powyżej zdjęcia z prawej masz "share to other services", po kliknięciu wyskakuje okno i klikasz w "links", a następnie kopiujesz przedostatni z dołu link "IMG code". Sprawę dużych zdjęć masz załatwioną. Ale jak u siura zrobić miniatury, to nie wiem. Pytaj bystrych z informatyki.
I nie jest tak tragicznie, jak to opisywałeś w "Poznajmy się".
Nowy Photobucket nie jest jeszcze w pełni gotowym produktem. Jeżleli koniecznie chcesz mieć miniaturki to jednym z rozwiązań jest powrót do starego, klasycznego interfejsu - przypuszczam, że przewodnik Astry będzie wtedy bardziej pomocny.

Żeby włączyć klasyczny intefejs kliklnij na link zakreślony na czerwono, nastęnie wybierz z listy jakiś powód dlaczego chcesz zmienić interfejs.

[Obrazek: th_photobucket_zps989ec644.jpg]

Wielka ta łódka ... Robi wrażenie nawet na takim ignorancie jak ja  :mrgreen:
Dzięki Arovist i cotlet za rady w sprawie photobucketa ale już przeniosłem swoje próby na fotosika i tam udało mi się wstawiać miniaturki tak że zostane narazie na tym programiku.
Dodam jeszcze że Bismarcka męczyłem 1,5 roku.Ale warto było.Mimo mojego słabego wykonania model prezentuje się świetnie.
Jak to się mówi,apetyt rośnie w miarę jedzenia,już jest zakupiony Hiey,ale najpierw zamierzam poćwiczyć palce na paru latadłach.

Pozdrawiam.
Chyba Hiei, a? Smile
Witam,
Gratuluję ukończenia modelu!
Może nie jest ukończony na najwyższym poziomie ale i tak rzeczywiście z pewnej odległości prezentuje się bardzo ładnie. Najważniejsze jest doświadczenie zdobyte i ambicja - a tej widzę Ci nie brakuje... Ostatnie zdjęcie jest bardzo klimatyczne... Smile Szkoda, że z meblami  Tongue
Pozdrawiam
No oczywiście Hiei,dobrze że nie napisałem Hijej jak Kubuś Puchatek o swoim mjodzie hehe.

Pozdrawiam.