PaperModels.pl

Pełna wersja: Maly Modelarz 12/2000 Mitsubishi A6M2 Zero
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Troche zmienilem malowanie modelu - dodalem biale pasy na skrzydlach bo wszystkie ilustracje tego samolotu ktore widzialem takie pasy wlasnie maja, no i model wyglada ciekawiej  ;D
Figurka pilota to Japonski pilot marynarki w skali 1/32 firmy CMK z Czech.

[Obrazek: a6m2zerofinished08.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished05.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished04.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished03.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished02.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished01.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished07.th.jpg] [Obrazek: a6m2zerofinished06.th.jpg]
Cześć, bardzo mi się podobają Twoje modele których galerię wstawiłeś, są pięknie i czysto sklejone, tylko miałbym prośbę do Ciebie, żeby używać polskich znaków typu "ź, ć, ś, ż..." Wtedy było już tylko idealnie :-) Pozdrawiam Tadek :-)
Kolega shoki2000 gdzieś napisał że nie mieszka w polsce Wink

A modelik zacny, przypomina mi moje zmagania z tym modelem, i tą dumę...

Gratuluję Tongue
I jeszcze przeczytaj posta w powitaniach i zrozumiesz... (TadeoS)  ;D
Dzieki za dobre slowa i wyjasnienie.
Kiedys zainstalowalem sobie polskie znaki na klawiaturze ale nijak nie moglem zapamietac gdzie ktory jest a na ekranie mi tylko "krzaczki" pokazywalo. Po polsku pisze niewiele (no moze teraz bedzie troche wiecej  Big Grin) wiec nie mialem motywacji zeby sie z tym problemem borykac.
Spoko, spoko, nie miałem czasu żeby posprawdzać posty z powitań więc zwracam honor :-)
Fajnie sklejony model.A jak zabezpieczasz je przed wilgocią Florydy ?
Zero akurat nie jest zabezpieczony w zaden sposob, ale klimatyzacja w domu (bez tego sie nie da zyc tutaj) gwarantuje dobre warunki dla modelu.
Niedawno zaczalem impregnowac arkusze modeli lakierem bezbarwnym zabezpieczajacym przed promieniowaniem UV. Pomaga to rowniez w usuwaniu kleju jak wlezie gdzie nie trzeba.
Witam. Zacne modeliki ( piszę ogólnie dla całej galerii ) bardzo czysto i starannie  PDT_Armataz_01_34. Bardzo ładnie wymalowana i sklejona figurka mimo iż jest naprawdę ciężka w obróbce. Na koniec pytanie coś więcej z ,, Poloników ,, planujesz czy zostajesz przy Cesarskiej armii?

Pozdrawiam,
Paweł O.
Dzieki za dobre slowo.
Niestety mam dwie lewe rece jezeli chodzi o malowanie wiec figurki albo kupowalem od razu pomalowane albo zlecalem ich budowe i malowanie fachowcom. Troche droga metoda, ale dzieki temu piloci sa aktualnie podobni do ludzi.
Na razie mam troche przesyt Cesarskiej Armii i Marynarki - Chi-He mnie troche wymeczyl przy nitowaniu i gasienicach a dodatkowo mam rozgrzebanego Shidena KAI z Model Hobby w ktorym dotarlem do butli tlenowych. Teraz mam ochote albo na P-40 albo P-51.