PaperModels.pl

Pełna wersja: Fly Model/Gomix #45 Kawasaki Ki-45 Toryu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to drugie wydanie tego modelu z poprawiona kolorystyka. Wymagal troche gimnastyki w trakcie budowy ale wyglada bardzo efektownie na polce.

[Obrazek: ki45toryu80.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu78.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu77.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu76.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu79.th.jpg]
Ładny modelik, ładnie komponujący się w tle Big Grin.
Oglądając twoje zdjęcia nie żałuje zakupu tego modelu Wink
Uri,
Dziekuje.

Tomek,
Model jest niezly choc wymaga troche wysilku w czesci kabinowej. Ja od siebie dodalem tutaj silniki pozyczone od Zera z MM - nie ten sam typ ale oba mialy po 14 cylindrow  ;D
Może wrzucisz zbliżenia tych silników ??
Prosze bardzo.
Pierwsze zdjecie pokazuje "silnik" jak oferowany w modelu i ten skopiowany z Zera. Pasowal idealnie jezeli chodzi o srednice i wydaje mi sie ze znacznie poprawil wyglad modelu.

[Obrazek: ki45toryu70.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu71.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu72.th.jpg] [Obrazek: ki45toryu73.th.jpg]
Widzisz, nie można było tak od razu Big Grin.
Dzięki
Uri,
Moze mi jakies niuanse jezyka uciekaja (w koncu nie bylem w kraju juz od bardzo dawna wiec jest to mozliwe) ale nie bardzo rozumiem Twoj post.
Pokazalem galerie modelu - czyzbym zrobil cos nie tak ze mam wrazenie wyrzutu w Twoim poscie?
Nie bierz do siebie tego co napisałem. Chodziło mi o to że przy relacji od razu mogłeś wrzucić foty przeróbek.
Uri,
Ale to z zalozenia miala byc galeria a nie relacja  Big Grin
Dlatego prosiłem tylko o silniki Smile