PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria]Despatch No.9 z Draf Model 1:100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Galeria
[Obrazek: 25eb6f406052319dmed.jpg]
[Obrazek: ffa6be9f14f7459dm.jpg]  [Obrazek: fbb70682744b1f5am.jpg]  [Obrazek: 7d6e9ff16e906856m.jpg]  [Obrazek: 3f4e35649c23da17m.jpg]  [Obrazek: ef5fa6460ac1b6a6m.jpg]
Miałem drobny problem z poszyciem nadbudówki, z mojej winy rzecz jasna, zapadło się przez nieuwagę moich paluchów :oops:
I tu ukłon w stronę wydawcy, za szybkie podesłanie drugiego egzemplarza  ;-)
Co do samego opracowania, nie napotkałem żadnych błędów poza jednym, sklejało się przyjemnie. Elementy dobrze spasowane i fajnie zaprojektowane.
Co do błędu - przy wyciągarce, koło zębate cz. 52 nie ma prawa wejść tam gdzie powinna być. Cytuję Pana Rafała Drzymulskiego"Co do poprawy - wg planów cz. 54c i d należy przesunąć bliżej środka wyciągarki - skracając cz. 54a."I wtedy będzie wszystko ok.
To tak dla przestrogi dla sklejających.
PS. posiadam prawie calutki egzemplarz, wycięta jedna lub dwie części
Jeśli ktoś potrzebuje, pytać  ;-)
W końcu jakiś kolorowy" rodzynek" pośród szarych,najeżonych lufami niszczycieli,pancerników itp. Mam nadzieję że go jutro zobaczę na konkursie. :milbravo:
No to ja też obejrzę......

PZDR
Będzie jutro na Idalinie  :wink:
Wyszło Ci fajne pływadełko. Mnie ostatnio jednak bardziej kręcą letadełka. 
Nieduży, ale zdecydowanie ładny :-) Ciekawi mnie z czego zrobiłeś ten zwój sieci na dziobie?
Na żywca wygląda jeszcze fajniej niż na zdjęciach.
Dzięki koledzy za pochlebne recenzję  Wink
Luke odbijacz zrobiony został z kilku warstw kartonu oszlifowanego wg szablonu, przesmarowanego kropelką, znów szlifowanego, na to poszły dwie warstwy gazy no i malowanie