PaperModels.pl

Pełna wersja: Pattex Butapren Plus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zauważyłem coś niepokojącego - Butapren Plus Pattexu zniknął z półek marketów budowlanych (odwiedziłem kilka). Na stronie Pattexu też nie ma wzmianki o tym kleju - czyżby zaprzestano produkcji  ???. Jak do tej pory był to mój podstawowy klej - w zastępstwie kupiłem budzia innej firmy i to kiszka straszna - próba usuwania nadmiaru kleju kilka razy zakończyła się usunięciem także papieru - za mocny po prostu jest.

W związku z tym mam pytanie czy obserwujecie podobne zjawisko - znikania tego pattexowego produktu z rynku. A jeśli ktoś znalazłby w jakimś sklepie to chętnie wezmę hurtową ilość - 10 tubek minimum.
Spokojnie, bez paniki.
To samo co było w opakowaniu Butapren Plus znajdziesz w opakowaniach z napisem Universal Classic, albo Moment.
Może znam odpowiedź na ten temat. Sam pracuje w markecie budowlanym, i rozmawiając ostatni z przedstawicielem firmy Henkel, która jest właścicielem marki patex, dowiedziałem się, iż część produktów marki patex zniknie na kilka miesięcy z rynku. Powód? fabryka produkująca część produktów patexu we Francji jest zamykana i przenoszona do Niemiec. Podobno z powodu strajków francuzów. Czyli to samo co zawsze, samo życie. PDT_Armataz_01_18
Pozdrawiam
Dzięki ceva za info - zakupiony dzisiaj Universal Classic wykazuje dokładnie te same właściwości co Butapren Plus  PDT_Armataz_01_34

(04-06-2011, 05:48)Rayan link napisał(a):Podobno z powodu strajków francuzów. Czyli to samo co zawsze, samo życie. PDT_Armataz_01_18

... i jak tu konkurować z chińczykami  ???