PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] HMS Chiddingfold - GPM nr 255
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Alabama

Przedstawiam galerię ostatnio ukończonego modelu, którym jest niszczyciel eskortowy typu Hunt II - HMS Chiddingfold.
Model wydany w skali 1:200 przez wyd. GPM pod numerem 255 (12/2006).
Do budowy wykorzystałem laserowy szkielet i gotowe lufy.
Model sklejał się dobrze, wprawdzie brakowało kilku części, a innych było ciut w nadmiarze, ale dzięki zapasowi koloru braki zostały opanowane Wink
Nie jestem zadowolony z olinowania - niezbyt mi wyszło, ale gdy zacząłem odrywać - bałem się że uszkodzę maszty itp., więc zostało tak jak wyszło, trudno.

[Obrazek: th_chid01.jpg][Obrazek: th_chid02.jpg][Obrazek: th_chid03.jpg][Obrazek: th_chid04.jpg]

[Obrazek: th_chid05.jpg][Obrazek: th_chid06.jpg][Obrazek: th_chid07.jpg]
Modelik ładny,  nie wiem jakie nici dałeś na olinowanie. Dobre są nici lycra bo zawsze trzymają szpan.  Pozdrawiam
  Ładne toto. I przyjemne w oglądzie.
  Pytanko: - dlaczego czerwone śruby napędowe? Broń mnie panie przed jakąkolwiek insynuacją; tylko pytam!
  Pozdrawiam i gratuluję ładnego papierkowca; wyboru pięknego tematu i wykonania.
                        - ZbiG -
Bardzo fajny pływak !! :milbravo: Pozazdrościć czystości.
Jedyne co mnie razi to papierowe anteny na głównym dalmierzu, mogłeś pokusić się o więcej drutologi, ale rozumiem nie każdy to lubi Wink

Pzdr
  POPIERAM. W całej rozciągłości. Lepiej coś pominąć, niż spie-e- e - e....ścić.  PDT_Armataz_01_06
  A i tak ładnie wygląda.  PDT_Armataz_01_34
  Ostatecznie (w ogromnej większości) lepimy te nasze papiernaki dla radochy! PDT_Armataz_01_01
  Pozdrawiam bardzo ciepło i gratuluję rozsądku. ZbiG.
Bardzo przyjemny model! Gratuluję!!
Szkoda, że tak mało zdjęć...
Okręcik sklejony bardzo czysto i starannie, podoba mi się, gratki  :milbravo:
I ja przyłączam się do gratulacji. Każdy ukończony okręt cieszy mnie niezmiernie :milbravo: