PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] 4TP (PZInż.140) MM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym przedstawić Wam dioramkę tego blaszaka, która powstała przez przypadek.  Wink Diorama powstała poprzez ratowanie modelu. Jeśli chodzi o modele kartonowe jestem zwolennikiem standardów i takie było pierwsze założenie. A więc uważam że najsłabszym ogniwem mojego modelu jest "brudzing" którego nie stosuję, nie zamierzam stosować i robiłem go pierwszy raz. Z modelu jestem zadowolony, ponieważ wiem gdzie zrobiłem błędy i wiem jak ich unikać w przyszłości. Podsumowując wątek wjechałem z tym czołgiem w bagno z którego nie wyjechałem Wink

[Obrazek: dsc04652d.th.jpg][Obrazek: dsc04694i.th.jpg][Obrazek: dsc04698u.th.jpg][Obrazek: dsc04700z.th.jpg][Obrazek: dsc04702bs.th.jpg]
[Obrazek: dsc04705a.th.jpg][Obrazek: dsc04707p.th.jpg][Obrazek: dsc04710d.th.jpg][Obrazek: dsc04713ar.th.jpg][Obrazek: dsc04714wv.th.jpg]

Odnośniki do relacji:
Konradus
Kartonwork

A w najbliższym czasie postaram się pokazać 1 małą niespodziankę w skali 1:25 nad którą pracuję w tajemnicy od pewnego czasu  Wink

Pozdrawiam
Wojtek