PaperModels.pl

Pełna wersja: Galeria Curtiss P-40 E Haliński -Standard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam oto kilka fotek mego pierwszego Amerykańca heh
Jakość taka sobie sklejony dość dawno nie długo po wydaniu .Bardzo dobre opracowanie zkopałem troszkę osłone kabiny całkiem fajnie mi się go sklejało. Średnio mi wyszedł jeden z mych słabszych jakie zbudowałem ale na czymś trzeba było sie uczyć. Oceniać , komentować i pytać. na fotce szustej linie papilarne odbiły się na oku aparatu z tąd przebarwienia koloru.


[Obrazek: 66574bd99b7cb08d.jpg] [Obrazek: e5f8113c7bd48af8.jpg] [Obrazek: 53cabae52d05ce16.jpg] [Obrazek: 657a5b1d4106fdd0.jpg] [Obrazek: 4e1797d1cd77d2b3.jpg]  [/URL] [URL=www.fotosik.pl][Obrazek: 301e7515681cc43e.jpg][Obrazek: d73641fe47f49593.jpg] [Obrazek: 65fc9709528f3d6f.jpg] [Obrazek: 447fef9024e85e2d.jpg] [Obrazek: 7e43369d2fde2b97.jpg] [Obrazek: 90fdb3024dbb3f2e.jpg]
Elegancki Smile
A lakierowany w jaki sposób/czym??
Jak zrobiłeś to takie wystające cuś na stateczniku pionowym?
  Wiadomo: model od hala. Wiadomo: firma seb.
  I cóż tu więcej pisać?
                                      GRATULACJE. PDT_Armataz_01_34
                                                                        ZbiG.
Panda:
Jak zrobiłeś to takie wystające cuś na stateczniku pionowym?
masz na myśli te cuś co tzyma linki anten ? to część z wucinanki troszkę posmerane super glue bo miałem kłopot mały z przylkejeniem linek z drutu .
Statecznik  jeszcze wytłoczenia chyba to jakieś światła po lewej i prawej stronie te szre cuś hehe
Lakierowany 2 razy puszką w sprayu firmy Motip akryl bez barwny ma bardzo dobre właściwości jeśli chodzi o powierzchnie bez nierówności czy chropowatości i zostawia ją twardą bez fałd.

Zbig; firma seb hehe dobre specjalizuję się w modelach tylko z tego wydawnictwa to prawda choć mam jeszcze Bf 109 G2 trop z MM-a ale
Kiedyś zaczynałem na Małym Modelarzu swoją drogę ku jakości i doświadczeniu. niestety nie przetrwały do dziś... Cry
O te szare cusie mi chodziłoSmile
Dzięki
Gratuluje swietnej P-40ki. Mam go w kolekcji ale powiem szczerze ze marzy mi sie ta wersja w nieco innym malowaniu  ;D

[Obrazek: p40e.jpg]
Fajny fajny!  :milbravo:
Przyjemnie się ogląda Twoje modele Seb!