PaperModels.pl

Pełna wersja: Galeria: Hayabusa Ki-43 II Kreda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oto kredowy Ki-43 troszkę się przy nim napociłem klejony 2 lata temu lakierowany akrylem Motip co tu pisać hmm opracowanie super .
Lotki i stery były pokryte płutnem wiem flesz odbił światło ale w realu one nie błyszczą lekko przykurzony wybaczcie ale co cieszyć to cieszy oko hehe

[Obrazek: 5f2bfbff6b33c124.jpg] [Obrazek: a23572d34e75c3fc.jpg] [Obrazek: ed3217da2ef9e3af.jpg] [Obrazek: 368ab5e84c61c0bf.jpg] [Obrazek: dfa0b8ab5d445e28.jpg] [Obrazek: e05f6943010abab6.jpg] [Obrazek: f2888f19395b817b.jpg] [Obrazek: 349a2df4228a5c67.jpg] [Obrazek: 0c291c15d82a66cb.jpg]
Galeria za galerią  :milbravo:
Sam go kiedyś kleiłem w tej wersji drukarskiej i też miło wspominam. Model sklejony świetnie :milbravo:
Ten Hayate w tle się jeszcze szczegółowej galerii nie doczekał jak sądzę? To ja bym poprosił ;D
Dziękuję za słowa uznania hehe ok no dziś jeszcze wyczyszcze z kurzu modele.
Hmmm Hajate chcecie ???  :mrgreen:
:milbravo: jak dla mnie super ci wyszedł, jednak co kreda to kreda, teraz żałuje że sam nie postarałem się o kredowe wydanie, dobrze łączysz poszycie, prawie niewidoczne, jedyne do czego można by się przyczepić to otowry w lotkach mogłeś zamalować od wewnątrz bo przebija biel kartonu.
PS. mam nadzieje żę tak jak napisałeś i odkurzysz modele, istna cywilizacja roztoczy(za miesiąc lub dwa jak nic zaczeła by ewoluować i może nawet koło by wymyśliły) PDT_Armataz_01_18 a to mi rodzina zarzuca że ,,robie te modele tylko po to by kurz miał gdzie osiadać" :mil1:
Pozdrawiam
Tak chcemy więcej zdjęć. Ja osobiście proszę o jakie grupowe całej kolekcji Smile
Dzięki Panowie za miłe słowa to białe to nie brak retuszu to odbicie lakieru akrylowego próbowałem różnych metod i światła i tak odbija  PDT_Armataz_01_19
  ... - i co? - Wyszło na moje: seb545 - to firma!
  A może nie?
  Pozdrawiam i gratulacje piękne składam -
                                                        ZbiG.
Piekny model  :milbravo:
Dziękuje za pozytywne opinie :lol:


Tu jeszcze kilka fotek;
[Obrazek: ff9641f24d002b3b.jpg] [Obrazek: 771e6588907ef013.jpg]

i tu zdjęcie grupowe bo chcieliście kilku modeli brakuje bo nie miści się w kadrze heheh

[Obrazek: 2920941898fe0654.jpg]
Seb, jak już zamieszczasz galerie na forum warto by było gdybyś chociaż odrobinę się doń przyłożył... Naprawdę, niewiele nas interesuje klepisko czy miotła, choć modele są spoko Wink
BTW: Brodnica tak? Hmm...tak jakby znajomo Wink Kończyłem jedynkę a w mieście 7 latek przemieszkałem... Wink

Pozdrawiam
Racja  PDT_Armataz_01_05

Może być taka wersja ? galeri ?
Niestety to nie było robione moim aparetem tylko kolegi lustrzanką Kodak nie posiadam takiego a szkoda PDT_Armataz_01_10

Fotki:

[Obrazek: 19ab0c9fbc9bb4f9.jpg] [Obrazek: a5524feba2c071f6.jpg] [Obrazek: a62fe5bb089a2d9d.jpg]

Rozmiar 800x600 więc i na jakości się odbiło.
To wstawiaj miniaturki - odnośniki do ciut większych zdjęć...
Piekna maszyna i swietny model.
Biale tlo jest zdecydowanie lepsze  Big Grin
Co powiecie na taką opcję ?



[Obrazek: 642ade2e9b43ab47m.jpg]


Piknie Smile
Świetny warsztat modelaski Seb! Tylko popracować na fotograficzną częścią prezentacji i jest super!
Model palce lizać!