PaperModels.pl

Pełna wersja: Macchi C.205V Haliński
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam o to kilka fotek makaroniarza temat dobrze znany i opisywany na tym forum więc

Fotki:


[Obrazek: 02a339c5da39e781m.jpg] [Obrazek: 9c8ea027f09b7d19m.jpg] [Obrazek: 272113bda7d1aaedm.jpg] [Obrazek: 41ffb1b9e5fc89eam.jpg] 


Oraz kilka foto z budowy:


[Obrazek: 4dfd3663a325ca80m.jpg] [Obrazek: 19cd59cbc5817002m.jpg] [Obrazek: 868d8718e848912fm.jpg] [Obrazek: 8f0d90d6c169e7e9m.jpg] [Obrazek: d7fa3e5e6abedb4cm.jpg]


Model jak wszystkie ze Stegny wymagający ale jeśli postępujemy uważnie efekt jest wart włożonej pracy.
Hej,
Bardzo mi się podoba ten makaroniarz, jako samolot. Co do wykonania to ciężko coś ocenić z 4 zdjęć gotowego modelu z czego dwa zajmuje biała kartka :mrgreen: Wystawiasz tych galerii ostatnio na potęgę więc może by tak wolniej ale jak na galerię przystało z większą ilością, lepszych zdjęć.
Ps.
Zdjęcia wstawiaj w następujący sposób, otwierają się w pełnym rozmiarze i bez reklam.
[Obrazek: 02a339c5da39e781m.jpg]
Kod:
[URL=http://images8.fotosik.pl/2374/02a339c5da39e781.jpg][IMG]http://images8.fotosik.pl/2374/02a339c5da39e781m.jpg[/img][/URL]
Nie stety cyfrówki nie mam i zdjęcia są jakie są  pykam z tel. i tak ,że coś widać z resztą sklejanie modeli lepiej mi wychodzi niż cała filozofia z fotografią.
Seb, Twoje modele naprawdę są świetne i nawet kiepskie zdjęcia nie są w stanie Ci tego odebrać. Lepsze zdjęcia tylko poprawiłyby nasz odbiór a Tobie dały więcej powodów do dumy ze swoich modeli. Może kiedyś uda Ci się sobie sprawić przynajmniej jakiś kompaktowy aparat i malutki statyw. Koszty takiego sprzętu są nieporównywalne do lustrzanek a na nasze skrome wymagania w zupełności wystarczające. Nowsze aparaty kompaktowe robią całkiem przyzwoite zdjęcia, a statyw (nawet bardzo prosty) ułatwia robienie zdjęć (kadrowanie, pozwala na dłuższe czasy naświetlania, itd.).
Zawsze też można pożyczyć sprzęt na sesję finałową Idea
Dziękuję za miłe słowa masz rację cotlet musze się zaopatrzyć w aparat z prawdziwego zdarzenia te fotki nie oddają realizmu o wiele lepiej
wyglądają modele np w P-40 światło tak biło z flesza ,że było widać łączenia części i zdawało się jak bym kleił bez nadziejnie tym czasem w realu tego nie widać.