PaperModels.pl

Pełna wersja: Podkładka do cięcia z Rossmanna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Będąc wczoraj w Rossmannie nabyłem drogą kupna za złotych polskich 14,99 zł zestaw do cięcia składający sie z:

– maty (podkładki) o wymiarach 30x22x0,3 cm;
– zestawu 6-ciu nożyków o różnych ostrzach;
– uchwytu;
– oraz 20 cm aluminiowej linijki;

Zestaw, jak za taką kwotę prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Jeśli ktoś poszukuje podkładek do cięcia lub alternatywy dla Olfy, to uważam że warto zakupić.
To może być ale w takim zestawie. Przy zastosowaniu już nożyka olfy niestety ale mata szybko się zużywa, linijka praktycznie po kilku cięciach może być już nie do użytku. Nożk wchodzi w nią jak w masełko i to nie potrzeba nawet siły ni nic. Sam kiedyś sobie taki zestaw zakupiłem i praktycznie jedyne co mi się z niego ostało to oprawka. Miałem dwie linijki aluminiowe a poźniej zakupiłem stalową którą używam już 3 lata.
Osobiście jednak powtarzam jeżeli chcemy aby coś nam długo służyło to warto jednak zainwestować. Podkładki, nożyki, linijki tu też widać kolosalną różnicę jakościową.
Mam zestaw rossmanowy 5 lat i super się sprawuje - tylko linijka - wiadomo - się zużyła. Ciekawe czy to takie same zestawy co kiedyś - dzięki temu poznałem co to mata i nożyk :-)