PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Parowóz Trevithicka 1:25
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ponownie.

Tym razem przedstawiam model oparty na motywach lokomotywy parowej skonstruowanej przez Pana R. Trevithicka.
Piszę "na motywach", bo nie do końca jest to model z wycinanki, ani też zgodny z jeżdżącą repliką. W stosunku do wycinanki zrezygnowałem z niektórych części, inne dodałem od siebie, korzystając z dostępnych fotografii.
W tym miejscu chcę złożyć podziękowania dla kolegi Nikiego68 za prowadzenie wspaniałej relacji z budowy tej samej lokomotywki. Wiele elementów starałem się naśladować,  - z jakim skutkiem oceńcie sami.
Wierzcie lub nie - to mój pierwszy w życiu model lokomotywy.
Zapraszam do oglądania.
[Obrazek: th_Obraz01.jpg], [Obrazek: th_Obraz02.jpg], [Obrazek: th_Obraz03.jpg], [Obrazek: th_Obraz04.jpg], [Obrazek: th_Obraz05.jpg], [Obrazek: th_Obraz06.jpg], [Obrazek: th_Obraz07.jpg], [Obrazek: th_Obraz08.jpg], [Obrazek: th_Obraz09.jpg], [Obrazek: th_Obraz10.jpg], [Obrazek: th_Obraz11.jpg], [Obrazek: th_Obraz12.jpg], [Obrazek: th_Obraz13.jpg], [Obrazek: th_Obraz14.jpg], [Obrazek: th_Obraz15.jpg].
Pozdrawiam serdecznie.