PaperModels.pl

Pełna wersja: KW 85 cz.III sagi KW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Kolegów.
Po dłuższej nieobecności na forum wracam koledzy. Jako dowód na to, że coś tam dłubałem, chciałbym przedstawić ostatniego przedstawiciela z rodziny KW (z małą wieżą)  ,tj. KW 85. Wozy rzadko spotykane, bo wyprodukowane w ilości 148 sztuk, produkowane w okresie sierpień- październik 1943.Traktowane jako model przejściowy do czasu wprowadzenia czołgów JS (IS). Model sklejony z wycinanki "Answera", bardzo dobre opracowanie nie powinno sprawić nikomu problemów. Pozwoliłem sobie, jak to mam w zwyczaju, trochę "poswawolić" i ulepiłem coś takiego:
[Obrazek: e5e3e4c0de206070m.jpg]  [Obrazek: e5e3e4c0de206070m.jpg] [Obrazek: 8c3a7c3277cfe1a4m.jpg]  [Obrazek: 321151b80b9ed8c2m.jpg]

[Obrazek: 93e1c097d06b49dcm.jpg]  [Obrazek: e0c39e57da19dd27m.jpg]  [Obrazek: 4198ae79c81bb629m.jpg]  [Obrazek: 775b34e34c8d9a68m.jpg]

[Obrazek: 1af1c43a404a4627m.jpg]  [Obrazek: 8116d401206e8285m.jpg]  [Obrazek: 6d39e27b9b46279am.jpg]  [Obrazek: ea036ae4403a97fdm.jpg]

[Obrazek: 63dc3ce99285f2a1m.jpg]  [Obrazek: cbe40f099d4a37a9m.jpg]

Tak się przedstawia nowy nabytek wojsk pancernych RKKA, zbudowany dla wojska przez JZP.
Pozdrawiam Egon
















Witam.
To ja pierwszy, Krzysiu Twoje czołgi i wiedza o nich sprawiają że człek dostrzega tę ogromną odległość którą ma jeszcze do pokonania by to co tam dłuubie po cichu było kiedyś chociaż cieniem takich cudów jak Twoje.

P.S. Tak po cichu myślę jednak że w gruncie rzeczy to tak daleko nie ma. :mrgreen:

Pozdrawiam.
Paweł O.

No proszę, proszę... siedzi taki cicho a potem "wyskakuje" z takim Czymś!
Jak zawsze w Twoim przypadku kawał fajnego modelu i kawał doskonałej roboty. :milbravo:

No i mam nadzieję, że okażesz go niebawem "na żywca".
No to żeś bracie pancerny pojechał z tym czołgiem że normalnie mucha nie siada  :mil11: długo czekałem ale się doczekałem i jestem oczarowany, po prostu uczta dla zmysłów, malowany  PDT_Armataz_01_34 i brudzing ze smakiem i te spawy siermiężne takie  typowe dla radzieckich konstrukcji, po prostu uczta dla oczu moich  :milbravo:  :milbravo:  :milbravo: i po trzykroć brawo, mam nieśmiałe marzenie żeby kiedyś postawić mojego obok twojego w realu, ech  PDT_Armataz_01_18
Egon daje czadu  PDT_Armataz_01_29 co tu pisać maszynka jak zawsze z górnej półki brawo PDT_Armataz_01_34 - to już drugi KW-85 będzie kogo podglądać przy budowie swojego  :mrgreen:
Pozdrawiam.
No Egon, klawo jak cholera  PDT_Armataz_01_34

Wieża to istny miód, ale reszta nie pozostaje w tyle  :milbravo:
Masakra  Confusedhock: jak żywy  :milbravo:
:o
Kurde Egon jak zwykle wyczarował blaszakaSmile

Ja powiem że nawet wąchałem na żywo modele Egona i nawet pachną jak konserwy  :Smile
Tylko bdb+ :milbravo:
Niesamowita sprawa! Świetne modelarstwo Egon!!! :milbravo: :milbravo:
PDT_Armataz_01_23 Wygląda jak miniaturowy prawdziwy czołg  PDT_Armataz_01_23
Podziw dla wspaniałego modelu i Gratulacje dla Wykonawcy  :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Witam Kolegów.
Chciałbym  podziękować za bardzo dobre przyjęcie mojego "blaszaka". Jak wcześniej pisałem model jest godny polecenia każdemu, kto chce mieć trochę radzieckiej pancerki na półce. Ogólnie, cała seria modeli czołgów KW wydawnictwa "Answer", jest bardzo dobra. Miałem również czołgi KW z "Modelika" i po porównaniu z planami  model KW 1 odłożyłem go na półkę, KW 2 jest trochę lepszy, ale żadna rewelacja  Zaznaczam, że jest to moja prywatna opinia. Bardzo bym chciał, aby ktoś wydał jeszcze KW 1S,w sumie do opracowania jest tylko wieża, bo kadłub jest. To takie tam małe "chciejstwa", na razie wracam do walki z następnym blaszakiem
Pozdrawiam Egon
Galeria jest już od tygodnia, a ja jeszcze nic tu nie napisałem?! Popuszczenie… :oops:
Już się poprawiam – Bardzo dobry model! Jak dla mnie wszystko w nim jest akuratne – i zabrudzenia i spawy i faktura odlewu. Gratuluję!!!
Elo Egon ! Smile Cholera, Kordian mnie zaraził malowankiem....chyba wtopiłem Big Grin Gratuluję świetnego modelu!! Wszystkie Twoje pancerniaki jak widzę sprawiają wrażenie jakby rzeczywiście były odlane z metalu... Bydle na poziomie!! Big Grin

Pozdrawiam!!